Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mellette ültem, amikor gépészekedett vele, négyezerig semmi ott lök egy baromi nagyot, pillanatok alatt lepörög és utánna nagyok kellmesen lép, de már nincsenek lökések.

Gyenge azért erős túlzás :D

Többet várt tőle inkább :D

Jó, hát mondjuk egy Subarus kör után mondta az ódira... :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Piiista... nézd csak... itt van szép új gumi olcsón a felnimre...

Mikor tudnád elvinni a gumikat a gumistól??? Meg az osztóművet is odaadnám, mert lévén lassan-lassan költözés lesz, így nem szeretném még ezt is hurcibálni a gumisnál meg le kéne raknom a subaru nyáriját... csak addig nem tom amíg ott a Vectra télije...

Vegyem meg ezt a felnidre ? :D

Már felrakattad volna a téliket, ha lenne hely ?

Link to comment
Megosztás:

Piiista... nézd csak... itt van szép új gumi olcsón a felnimre...

Mikor tudnád elvinni a gumikat a gumistól??? Meg az osztóművet is odaadnám, mert lévén lassan-lassan költözés lesz, így nem szeretném még ezt is hurcibálni a gumisnál meg le kéne raknom a subaru nyáriját... csak addig nem tom amíg ott a Vectra télije...

de sok gondja van it valakinek

azért sirni nem fogsz ugye :D ha tul sok minden marad meg :)

Link to comment
Megosztás:

Piiista... nézd csak... itt van szép új gumi olcsón a felnimre...

Mikor tudnád elvinni a gumikat a gumistól??? Meg az osztóművet is odaadnám, mert lévén lassan-lassan költözés lesz, így nem szeretném még ezt is hurcibálni a gumisnál meg le kéne raknom a subaru nyáriját... csak addig nem tom amíg ott a Vectra télije...

Márk cimbim a bizniszmeeen! :D

Link to comment
Megosztás:

de sok gondja van it valakinek

azért sirni nem fogsz ugye :D ha tul sok minden marad meg :D

Az osztómű a Piiistáé már... én csak megőrzöm... ha nagyon szeretné tárolgatom neki, lévén lesz hely hova rakni... :D csak a gumit szeretném már, hogy elvigye esetleg, mert akkor tok én is cserélni, és otthagyni F1 Pistiéknél az én mostani nyárimat... jah... 60-ért vettem Michelin Pilot Alpint... 225/45-17-est, 95%-os, nagyon komoly... de a legkomolyabb az ára... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Szo..jon le aki ezt megen kitalálta,,,, kibaxott egy ország ez hogy rohadnának meg!

ugyam szar ez az egész magyarország

lehuzás lehuzás hátán .. csak a sz.a.rt vesszük at minden honnan amivel az embereket szivatni lehet ....

azt a jo tv ostromot inkabb a parlamenten kellett volna eszközölni ..

de hülyék voltak :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.