Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

De mittomén... Sonique, vagy Muha, vagy Tarati vagy Lali, vagy Demo...vagy valaki azért csak van mint elképzelés...gondolom nem Te fogod összecsavarozni...

Dinynél lesz szétszedve... Sonique igérte, hogy segít mint ahogy eddig is tette, amúgy Diny...

Blokkot valahol össze akarom füzetni rendesen, és onnan a többi már mehet rá.

Link to comment
Megosztás:

ééétem... mik vannak meg a projekthez?

Mikorra tervezed, hogy össze áll???

tavaszra álljön össze...

van egy blokk (ami még nincs nálam)

1 dugó minusz, valószínű sérült az odalfal is, ezért vagy az egy dugó perselyezve lesz mert van még plusz 3 gyári dugóm, vagy egy XE blokkot kap.. egyenlőre tuti nem vezsek(nem akarok) uj dugó garnitúrát...

vannak piros saab befecsik (350-es) amit el akarok adni és venni helyette újakat

AC meglesz/van

igazaból sok minden megvan...

a blokk a kérdéses nagyon...

csak a szokásos dolgok kellenek hozzá

hf tömítés

arp csavarok

cooler

meg még 1000 dolog amit ugyse tudok :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

tavaszra álljön össze...

van egy blokk (ami még nincs nálam)

1 dugó minusz, valószínű sérült az odalfal is, ezért vagy az egy dugó perselyezve lesz mert van még plusz 3 gyári dugóm, vagy egy XE blokkot kap.. egyenlőre tuti nem vezsek(nem akarok) uj dugó garnitúrát...

vannak piros saab befecsik (350-es) amit el akarok adni és venni helyette újakat

AC meglesz/van

igazaból sok minden megvan...

a blokk a kérdéses nagyon...

csak a szokásos dolgok kellenek hozzá

hf tömítés

arp csavarok

cooler

meg még 1000 dolog amit ugyse tudok :D :) :D

Leömlő, wastegate, lefújó, computer, kábelezés, kipu, HF, kuplung, kell még akkor kb... Na hajrá... Hátha vissza csalsz a pénteki éjszkákba... :D

Link to comment
Megosztás:

Leömlő, wastegate, lefújó, computer, kábelezés, kipu, HF, kuplung, kell még akkor kb... Na hajrá... Hátha vissza csalsz a pénteki éjszkákba... :D

lefujó kell

wastgate belső

leömlő van

comp van

kábel van

HF van szivó, LET tengellyel

kipu van

váltó F20lesz

kuplung kell

Link to comment
Megosztás:

Persze... csak bosszantó ha széthullik...és persze mindig a legrosszabbkor...

Bár én nem biztos, hogy szopnék vele, ha van "más" alternatíva...ami már kész van :D :)

igen ezzel én is így voltam... de az ex vekiden(ami nagyon-nagoyn drága :D ) kívül nincs más ami "készen van" :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.