Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kedden vagy szerdán(nem tudom pontosan mert Ákos vette észre csütörtökön,mikor vizsgára vitte a focust) feltörték a focust.Szétbaszták a zárat,kilincset,meg az ajtót....Fényezni lakatolni kell.....Elvittek 2 napszemüveget,meg 5db CD-t.Nagy fogás volt....de tegnap este lurdyban nem tudtam normálosan berakni a váltózárba a kulcsot,ebből azt vontam le hogy nem csak fel akarták törni hanem el is akarták lopni a kocsit.......(plussz szerintem hiányzik egy burkolat a vezető oldalon a lábtérnél.Még szerencse hogy nem voltak annyira rutinosak,vagy tényleg nem lehet a motortér zárat eltörni.Vagyis el lehet de akkor a géptető zárv marad.......

Ma kiszedtem a zárat,és a hátsó kilincs kupakját raktam a helyére...Így zár hiányában,csak az ablak marad.....de azt hiszem még idén ugrik bele valami komolyabb riasztó.....Nem hiszem el,hogy ennyire szerencsétlenek vagyunk :lol: :huh:

Azt hiszem ismét átértékeltem az autó kérdést...Marad az astra még jó ideig.Ha el is viszik vagy feltörik,csak aprópénzt bukhatok az újabb autókhoz képest.....Aból B-be tökéletes,7.2vel eljárkálok......Sok bajom sincs vele,apróságokat leszámítva.......

Link to comment
Megosztás:

Azt kihagytam hogy fél2 és 8óra között délután.A VI.kerületben a Nagymező utca környékén,olyan helyen ahol elég nagy forgalom van még este is :huh:

tök mind1 hány óra van és hol van. Senki nem kérdezi ki mit birizgál az "autóján", de ha még tudják, hogy épp lopás folyik akkor is az emberek 98%-a elfordul inkább. Nekem mikor 2 fa.szopó roma be akarta húzni a telómat a m3as metrónál senki nem segített. Ott ordibáltam velük aztán egyik újja valószínű eltört, így meglett a moblom és szégyen a futás de kitudja mivan náluk. Ott tanultam meg, hogy teljesen mind1 hányan vannak melleted ha nem barátaid akikben bízhatsz bas.hatod. Két ember közösen leterrorizálna 100 csoffadt félénk fa.zt. A legtöbb embernek csak akkor van nagy szája ha biztos tudja elbánik a másikkal.

Link to comment
Megosztás:

Kedden vagy szerdán(nem tudom pontosan mert Ákos vette észre csütörtökön,mikor vizsgára vitte a focust) feltörték a focust.Szétbaszták a zárat,kilincset,meg az ajtót....Fényezni lakatolni kell.....Elvittek 2 napszemüveget,meg 5db CD-t.Nagy fogás volt....de tegnap este lurdyban nem tudtam normálosan berakni a váltózárba a kulcsot,ebből azt vontam le hogy nem csak fel akarták törni hanem el is akarták lopni a kocsit.......(plussz szerintem hiányzik egy burkolat a vezető oldalon a lábtérnél.Még szerencse hogy nem voltak annyira rutinosak,vagy tényleg nem lehet a motortér zárat eltörni.Vagyis el lehet de akkor a géptető zárv marad.......

Ma kiszedtem a zárat,és a hátsó kilincs kupakját raktam a helyére...Így zár hiányában,csak az ablak marad.....de azt hiszem még idén ugrik bele valami komolyabb riasztó.....Nem hiszem el,hogy ennyire szerencsétlenek vagyunk :lol: :huh:

Azt hiszem ismét átértékeltem az autó kérdést...Marad az astra még jó ideig.Ha el is viszik vagy feltörik,csak aprópénzt bukhatok az újabb autókhoz képest.....Aból B-be tökéletes,7.2vel eljárkálok......Sok bajom sincs vele,apróságokat leszámítva.......

:lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Kedden vagy szerdán(nem tudom pontosan mert Ákos vette észre csütörtökön,mikor vizsgára vitte a focust) feltörték a focust.Szétbaszták a zárat,kilincset,meg az ajtót....Fényezni lakatolni kell.....Elvittek 2 napszemüveget,meg 5db CD-t.Nagy fogás volt....de tegnap este lurdyban nem tudtam normálosan berakni a váltózárba a kulcsot,ebből azt vontam le hogy nem csak fel akarták törni hanem el is akarták lopni a kocsit.......(plussz szerintem hiányzik egy burkolat a vezető oldalon a lábtérnél.Még szerencse hogy nem voltak annyira rutinosak,vagy tényleg nem lehet a motortér zárat eltörni.Vagyis el lehet de akkor a géptető zárv marad.......

Ma kiszedtem a zárat,és a hátsó kilincs kupakját raktam a helyére...Így zár hiányában,csak az ablak marad.....de azt hiszem még idén ugrik bele valami komolyabb riasztó.....Nem hiszem el,hogy ennyire szerencsétlenek vagyunk :lol: :huh:

Azt hiszem ismét átértékeltem az autó kérdést...Marad az astra még jó ideig.Ha el is viszik vagy feltörik,csak aprópénzt bukhatok az újabb autókhoz képest.....Aból B-be tökéletes,7.2vel eljárkálok......Sok bajom sincs vele,apróságokat leszámítva.......

Nem vetted észre, hogy feltörték... visszacsukták??? :lol:

Sajnos ilyenek ellen a riasztó sem véd, ezt Te is tudod...

Link to comment
Megosztás:

De nem is próbálják meg elvinni az autót...szerintem...

ha tényleg jól gondolja coupe, hogy most kicsit más, akkor szerintem mind1 mind1 alapon abba is belenyomtak valamit hátha szét tudják b.szni a zárat

de persze bármi lehet... nagyon sajnálatos, hogy ilyenek bárkivel megtörténhetnek... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nem vetted észre, hogy feltörték... visszacsukták??? :huh:

Sajnos ilyenek ellen a riasztó sem véd, ezt Te is tudod...

Hogy vettem volna észre,ha nem is ülök benne.... :lol:

Mivel távirányítóval nyitod zárod,fel se tünik hogy feltörték.Sötétben pláne nem :lol: A riasztó profik ellen nem véd,de ezek nem voltak azok szerencsére.Erre a célra tökéletes.

Link to comment
Megosztás:

Most olvastam a sztorit. Elég szomorú, sajnálom.

Manapság egyre több az ilyen. Nekem megvan az az elvem, hogy rohadjon le a kezem ha más cuccához nyúlok, még szobatársam holmijához sem. Úgy látszik, mások nem ennyire becsületesek, vagy lehet, hogy csak bennem van a hiba. :lol:

Múltkor az Aréna plázában voltunk bnőmmel mozizni. Mire leértünk a film után az alagsori parkolóba, az antenna merőlegesen állt a sárvédő lemezére. Kinek és miért jó, hogy hozzányúl/kárt tesz egy öreg F Astrában, nem tudom, de félek bárhol is otthagyni az autót. És azt hiszem ez nem irracionális félelem. :huh:

Most tettem bele villanyos antennát. Azzal nem tudnak mit kezdeni. A következő a tükör lerúgása lesz? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most olvastam a sztorit. Elég szomorú, sajnálom.

Manapság egyre több az ilyen. Nekem megvan az az elvem, hogy rohadjon le a kezem ha más cuccához nyúlok, még szobatársam holmijához sem. Úgy látszik, mások nem ennyire becsületesek, vagy lehet, hogy csak bennem van a hiba. :lol:

Múltkor az Aréna plázában voltunk bnőmmel mozizni. Mire leértünk a film után az alagsori parkolóba, az antenna merőlegesen állt a sárvédő lemezére. Kinek és miért jó, hogy hozzányúl/kárt tesz egy öreg F Astrában, nem tudom, de félek bárhol is otthagyni az autót. És azt hiszem ez nem irracionális félelem. :huh:

Most tettem bele villanyos antennát. Azzal nem tudnak mit kezdeni. A következő a tükör lerúgása lesz? :lol:

Nekem a GSI feliratot meg a 16V tépte le valami surmó azt bedobta a kocsi alá.... sajnos ilyen emberekkel élünk együtt de ha meglátom és elkapom akkor a jó isten mentse meg,,, mert a bablevest is infúzión kapja!

Link to comment
Megosztás:

A következő a tükör lerúgása lesz? :lol:

Amikor a corsáról ellopták a színrefújt balos tükröm,szerinted mit éreztem?

1200Ft rá egy tükör... :huh:

Lakótársam Focusát feltörték,kesztyűtartóból vittek el pár cuccot,de ezt 3x rövid időn belül.Most úgy áll meg,hogy semmi nincs az utastérben és a kesztyűtartó nyitva és üres...senki nem nyúl a kocsihoz,bár neki van benne pajzs...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.