Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Oké, hogy ritkaság de ennyit ér ez? 4 milkáért kapsz már simán j asztrát is ami nem rohad és egy darabig nincs vele gondod. Én olyan 2-t tartok reálisnak, persze tudom, hogy nagyon kevés eredeti van de akkor is.

érdekesen megváltozott a véleményed az astra után :) :D

Link to comment
Megosztás:

4gurigáért milyen Jastrat kapsz?

Luxiban 12000 EUR-ért 1.4 turbó benzineset, Cosmo felszereltséggel + Flexride rendszerrel és beépített guminyomásmérő-rendszerrel. Igaz, ez ÁFA nélküli ár (és köztisztviselői kedvezmény is van benne), meg nem kevés alkudozás. Meg egy bevett H-Astra beszámított ára. De most ne harapjátok le nagyon a fejem ezért!

Link to comment
Megosztás:

Luxiban 12000 EUR-ért 1.4 turbó benzineset, Cosmo felszereltséggel + Flexride rendszerrel és beépített guminyomásmérő-rendszerrel. Igaz, ez ÁFA nélküli ár (és köztisztviselői kedvezmény is van benne), meg nem kevés alkudozás. Meg egy bevett H-Astra beszámított ára. De most ne harapjátok le nagyon a fejem ezért!

Jóó, de mink Agyarországban tevékenykedünk. Itt meg van olyasmi, mint regadó. :)

Nem szereted, ha harapnak? :D

Link to comment
Megosztás:

Szégyelljék magukat azok, akik nem tagjai a GSI Club Hungary-nak, és még is felmatricázzák az autóikat a klubmatricával... gondoltam, ezt így beírom, aztán kezdjen vele mindenki amit akar... tuning az van... 5 pénz klubtagságira már nem futja...de a klubmatricát azért büszkén felrakják... ez milyen már... szerintem szomorú....

Már hamisítják? Figyelj, ezt fel lehetne fogni pozitívan is. Ha vmit "hamisítanak", "lopnak" vagy "utánoznak", akkor az egyrészt védjegybitorlás, de azt is jelenti, hogy jóhírű a védjegyed!!! ;-) Tehát VAN MIÉRT koppintani! Pozitiv Denken! :) Kicsire meg nem adunk. Legyenek boldogok vele! (De amúgy honnan szerzik? - ez itt a kérdés, nemdebár). De ha gondolod, akkó gyrünk, oszt "Rendszámot! Rendszámot!"

Link to comment
Megosztás:

Szégyelljék magukat azok, akik nem tagjai a GSI Club Hungary-nak, és még is felmatricázzák az autóikat a klubmatricával... gondoltam, ezt így beírom, aztán kezdjen vele mindenki amit akar... tuning az van... 5 pénz klubtagságira már nem futja...de a klubmatricát azért büszkén felrakják... ez milyen már... szerintem szomorú....

Jössz, megkérdezed tőlük. Aztán kapardleeeeeeeeee :)

Link to comment
Megosztás:

Én csak a rádióban hallottam, hogy már 4 milkáért lehet j astrához jutni de nem értem miért ezen ugráltok. Nagyon nem ez volt a mondanivalóm. Talán Gellért egyedül az aki értelmesen tudott is válaszolni és értette, hogy mit kérdezek. Egy lelakott, valószínűleg rohadó, és állítólag szar autó miért ér 4 milkát? Oké ha jó vagy közel van a külföldi társaihoz állapotban de így, csak azért mert lotus omega? A felirat 2 milka vagy mi? Az astráról meg annyit, hogy szeretem igen jó kis autó, de gondolkodás nélkül a kadettot választanám ha úgy adná az ég. Persze ha nem cabrio lenne lehet nem így gondolnám.

Link to comment
Megosztás:

Én csak a rádióban hallottam, hogy már 4 milkáért lehet j astrához jutni de nem értem miért ezen ugráltok. Nagyon nem ez volt a mondanivalóm. Talán Gellért egyedül az aki értelmesen tudott is válaszolni és értette, hogy mit kérdezek. Egy lelakott, valószínűleg rohadó, és állítólag szar autó miért ér 4 milkát? Oké ha jó vagy közel van a külföldi társaihoz állapotban de így, csak azért mert lotus omega? A felirat 2 milka vagy mi? Az astráról meg annyit, hogy szeretem igen jó kis autó, de gondolkodás nélkül a kadettot választanám ha úgy adná az ég. Persze ha nem cabrio lenne lehet nem így gondolnám.

De értsd már meg, hogy aki lotust akar venni, annak hiába magyarázod, hogy márpedig az szar, és vegyél jastrat, mert kiröhög. :) Tudod, vehetsz jó durranós mercit, vagy egy új swiftet. Tippelj mondjuk én melyikbe ülnék inkább? :D Nem összehasonlítható a két autó. Máshogy 4m az egyik és másik...

Link to comment
Megosztás:

Ha úgy nézzük hogy egy m5 20 millió (csak tippelek) egy lotus omega meg 3-4ért van árulva akkor egész jó vétel az omega :D :)

vagy vannak azok a nagyon színpatikus bmw x5 x6 és társai....az árából simán kijön két wrx sti <_<

inkább bubu mint bömbi :icon13:

másrészt ha nekem lenne rá keret és arra is lenne még hogy gyári állapotra felújítani azt az omega-t akkor ide vele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.