Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

fel vagyok iratkozva a vadászra mindennap megnézem asszem 5. éve már. ha nézném is őket akkor nem ezt az 1.8 ast az tuti :D

amúgy 1000en látták a hirdetését a coupe-nak de kutya se hívott fel...

Na megnéztem a bubut... 13.700-an nézték meg eddig...és még meg van... mondjuk a brutál az a kék-fekete volt... ott 1 millió feletti volt a nézettség...lehet el kellett volna adnom reklámfelületnek... :lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztem a bubut... 13.700-an nézték meg eddig...és még meg van... mondjuk a brutál az a kék-fekete volt... ott 1 millió feletti volt a nézettség...lehet el kellett volna adnom reklámfelületnek... :lol: :lol: :)

nekem sokadszor indul újra... legalább is már volt 30e felett is.. most

Megtekintve: 11505 :D

Link to comment
Megosztás:

igaz amíg nem reccsent meg a kocsid alatt két éve az emelőm amit már akkor jó egy éve kért kölcsön Zoli és Dinynél volt, addig ez nem háromszög volt, csak kétszög :lol:

A kétszögben pedig a hátsó hidam van, ill. egy főfékhengerem Zolinál egy ideje. De nem azért írtam le hogy úristen mekkora terrorcselekedet ez, hanem csak mert kértétek a listát.

Ezekben az a legszebb h mindegyikre aztmontad h ráér, meg nem is kell stb, ki is bújt a szög a zsákból, de csütörtökön kint lesznek lurdynál csak nehogy otthagyd őket......

Link to comment
Megosztás:

igaz amíg nem reccsent meg a kocsid alatt két éve az emelőm amit már akkor jó egy éve kért kölcsön Zoli és Dinynél volt, addig ez nem háromszög volt, csak kétszög :lol:

A kétszögben pedig a hátsó hidam van, ill. egy főfékhengerem Zolinál egy ideje. De nem azért írtam le hogy úristen mekkora terrorcselekedet ez, hanem csak mert kértétek a listát.

Azért én nem reklamáltam sztm semmiért és te is tudod ha szólsz viszem a hídat,de biztos ez a legjobb elintézési mód a dolgoknak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért én nem reklamáltam sztm semmiért és te is tudod ha szólsz viszem a hídat,de biztos ez a legjobb elintézési mód a dolgoknak. :lol:

És én reklamáltam? Nem.

Csak Zoli lemadaraztál hogy kölcsönadtam a kocsim Raccénak, én meg mondtam hogy Nektek is adtam már dolgokat, és hogy szerintem ez természetes dolog. Erre nekem estek :lol:

Amúgy visszakaptam a Dzsieszájt sértetlenül, sőt valszeg zöldkártyás leszek csütörtökön úgyhogy megyek Lurdyba :)

Link to comment
Megosztás:

És én reklamáltam? Nem.

Csak Zoli lemadaraztál hogy kölcsönadtam a kocsim Raccénak, én meg mondtam hogy Nektek is adtam már dolgokat, és hogy szerintem ez természetes dolog. Erre nekem estek :D

Amúgy visszakaptam a Dzsieszájt sértetlenül, sőt valszeg zöldkártyás leszek csütörtökön úgyhogy megyek Lurdyba :D

Kadettosok pfffffffff :lol: :lol: :) :D

Az hogy lehet, hogy most vizsgázott és csak most csütörtökön lesz zöldkártyás ? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.