Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Gondolom ha nem játszol és nem csinálsz semmi proci terhelőt, elvegetál 8órán át. De ha már használod, drasztikusan csökkenni fog az idő ;)

jó persze, csak érdekes a kiírás, az is lehet, hogy még nem volt batteryről üzemeltetve és ez a legmagasabb érték amit ki tud írni és utána fogj az első használatnál ez beállítani...

Link to comment
Megosztás:

Kanyargós hegyi szerpentinen, az a kis pöcsköszörű, hidd el, sok mindent tud adni, amit a hajó BMW meg a 9x16okon guruló GSi nem tudott. ;)

Lehet h a 9x16 miatt nem tudtad kiautózni.

Elvileg ma indul a frontera...akkor majd nekem is lesz egy dobogókő fel le ;)

Link to comment
Megosztás:

Melyik filmben is volt, amikor egy hegyi szerpentinen üldöztek valakit, de rövidítésnek a fák között surrantak el... Volt pedig egy filmben ilyesmi. ;)

szerintem ilyen minden 3-dik autos filmben van és persze egyszerre érnek le mindig és legalább 3x elmennek egymás előtt, mellett, felett ;)

Link to comment
Megosztás:

szerintem ilyen minden 3-dik autos filmben van és persze egyszerre érnek le mindig és legalább 3x elmennek egymás előtt, mellett, felett ;)

Hja, kb ebben is így volt, a képsorok előttem vannak, de a film címe valahogy nem :lol:

Kár hogy dolgoznom kell, pedig forgathattunk volna egy Remake-t Gelkoval. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hogy is mondta Pista anno: vannak még tartalékok a gyári futóműben! ;)

Kurv@ra nem az egyenesben való a csapatás a lényeg...a többihez meg nem kell feltétlen nagy motorerő. ;)

én benne csak az merült fel h mit adhatott egy 1.4es astra a hátsókerekes erősebb e30 után...

Link to comment
Megosztás:

én benne csak az merült fel h mit adhatott egy 1.4es astra a hátsókerekes erősebb e30 után...

Arról nem én tehetek, hogy van neki egy kilincstolós verdája és nem meri neki veretni keresztbe, de ettől még lehet jót autózni kisblokkal is, lásd pályás astra C16SE-vel, viszont van alatta egy olyan futómű, hogy attól áll a bré! ;)

Link to comment
Megosztás:

Arról nem én tehetek, hogy van neki egy kilincstolós verdája és nem meri neki veretni keresztbe

Ennyi...... ;) ;) :lol:

Amúgy meg Én sem értem mivel több az az astra,mint egy GSI.Vagy akkor a régivel volt valami gond......Tápiótól vetted Zsoltee vagy már másé volt?Mennyi volt az ára?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.