Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most lehet nagy hülyeséget kérdezek de bevállalom :icon13:

Ha tankoláskor leveszem a tanksapkát -ami nem árt ugye- mindig rohadt nagyot sziszeg. Nem azért mert nem megy a szellőztetőm ? 80 literes tankból kb 20-25 liter szokott hiányozni mire tankolok...

nekem ugyanezt csinálja a céges dizel ducato, semmi baja :devlish:

Redi ez csak egy fikció volt vicc formájában nyugi, de minap egy hondás kollega nem tudta már hová visszapakolnoi a szgk. váltókulisszáját aztán le is hagyott vagy 3-ikban 11000rpm-nél :lol: :D :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ennél rosszabb már úgysem lehet :D

Vagy ha úgy jársz mint Én,félig mutat,de benzin nincs benne :lol: :devlish: :devlish: :icon13:

Csak azért jöttünk rá,hogy nincs benne benzin,mert nem akartam Tarr elött égni,és tankoltam bele...A benzinkútig Anti húzott el :icon13: :D B)

Link to comment
Megosztás:

Vosziék áruljak a Corsa GSI-t...

"sziasztok!

van egy eladó korzám:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa...1.6_opc-5387046

OPC, arden kék. aki ismeri, tudja, hogy ez egy megkímélt voszi mobil! smile.gif smile.gif

sajnos úgy néz ki, hogy elviszik csereárunak, ezért ha valakit tényleg érdekel, akkor most startoljon rá!

üdv,

voszi "

Link to comment
Megosztás:

Vosziék áruljak a Corsa GSI-t...

"sziasztok!

van egy eladó korzám:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/corsa...1.6_opc-5387046

OPC, arden kék. aki ismeri, tudja, hogy ez egy megkímélt voszi mobil! smile.gif smile.gif

sajnos úgy néz ki, hogy elviszik csereárunak, ezért ha valakit tényleg érdekel, akkor most startoljon rá!

üdv,

voszi "

Voszit múltkor láttam valami újság borítóján...lestem is nagyot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.