Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

SXp jól is néz kia tijjed :wink:

Gondoltam éjn is belevágok de egyelőre most más baromságokkal vagyok Lfoglalva....

Akitől vettemm a hácssó tmet azt mondta a tijedbe bele is lett próbálva... csak nem értem a felfogatási pontja mijért ilyen magas a 2 toronynál... annak nem majdhogynem laposnak kellene lennie?

Link to comment
Megosztás:

mocicsere

amugy meg ezt igy első körben felejtsd el....vedd meg és máris rá kell költened némi kp-t

mellesleg megszünt a ropogó hang amiért annyira paráztam a kanyarodásoknál, azt a stabilizátor bekötő bizbaz (2000ft-os tétel) cseréje megoldotta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vágtam egy versenyt egy szintén gsi astrával amiben most cseréltek váltót.F20-as nem kaptak és ezért F16-os került bele.

A srác egyedül ült mi meg ketten.

a lényeg , hogy ott volt a szeren a gépe :oops: 1-2-3 szabályzásig verte .

Nekem még koránt sem szabályzott de már neki igen???

Nekem F20-as gangom van!

Link to comment
Megosztás:

Kedves GSi Car társak!

Én mint az egyik fő szervező ajánlom figyelmetekbe a Julius 22-23-24.ei hétvégén megrendezésre kerülő Szelidi Opel találkozót!

Jelenlegi infok és jelentkezeési Iv ITT: http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=907&start=30

Várunk minden kedves Opelost aki szeretne egy jo hetveget programokkal és fürdőzéssel tölteni!!!!

Üdv Dénes

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.