Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tanult barátom a sárvédő nem = a lökhárítóval :)

egyébként Racce a balhé közben ahogy átlépte a kordont landolt a cipője orra a sárvédő tetejében, észre se vette, ment tovább, mondjuk nem keveset ittak már addigra

c coupé fórumról idézet:

JBálint:

Szia! Nem érdekelt a CS show, így elfelejtettem felhívni a srácot, de most ráakadtam hírtelen erre a pár képre, és sztem ezen a D Kadetten van a felnim. Legalábbis a gumi/perem viszony azt sugallja. Régi Opel, csillivilli felnivel, nem lehet másik! :D Nyomsz róla pár képet?

THM_0009949709.jpg

Többit már kitaláljátok :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

azért valaki leírhatná a roadhogsos történetet hogy kicsit lehessen mosolyogni rajta...az meg hogy ki van kölcsön felnivel és ki nem szerintem pont tök mindegy. Roadhogs mindenképpen egy jelenség lehet szeretni nem szeretni de azért jól kitalálták magukat azt el kell ismerni...-na jó nem pont magukat mert a név sem egy nagy kitaláció :D

Link to comment
Megosztás:

Raccénak van már jogosítványa?

Szerintem az a történet,hogy kiállított egy Kadettet amit még nem fizetett ki és kölcsön felnik voltak rajta.

Mindenesetre szerintem egyáltalán nem menő ilyen nyílvános helyen bebacva randalírozni.

Te már öreg vagy ehhez, Tamás, azért nem tartod menőnek. Bárcsak tudnám hogy relatív fiatal létemre, Én miért vagyok ugyanezen a véleményen... :goofy: :D

Link to comment
Megosztás:

Raccénak van már jogosítványa?

Szerintem az a történet,hogy kiállított egy Kadettet amit még nem fizetett ki és kölcsön felnik voltak rajta.

Mindenesetre szerintem egyáltalán nem menő ilyen nyílvános helyen bebacva randalírozni.

jaa én azt hittem hogy ez a régi kék kadett...hát ha nekik ez így jó :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.