Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem Anti arra gondol, hogy a mért értékek most teljesen mások, mint amilyenek előtte voltak és ugye resetelve is lett a computer, ezért újra be kell magát kalibrálnia. Sok adattal dolgozik ugye az ECU és folyamatosan mindig a legjobb teljesítményt illetve fogyasztást akarja kihozni a kocsiból, ezért most újra kell tanulnia, mi a jó és mi nem. :)

Link to comment
Megosztás:

én értem, hogy változtatva lett sok minden de magától állítgatja vagy mi hogy annyi km kell neki, nem úgy van, hogy megírják a progit akkor az annyi és kész?

Anti csak azt irta ha 90adat 90%át módosították.. valószínű van benn 1000 adat ami ezekhez tartozik...

Link to comment
Megosztás:

öcsém micsoda technológia :D nekem tényleg 3 perc volt ma is a kadi mire aksi rátétel után beállt az alapjárat, onnantól kezdve ha elkezd melegedni a moci lehet nylezni neki :D :D

és még az a 3p is szarnak számit mert egy rendes XE azonnal hibátlan :D :D

Link to comment
Megosztás:

Valahogy az összetartás hiányzik a tulajokból, oké, Ti ittvagytok, 6-8 ember, akik már évek óta ismeritek egymást, de nagyon sokan nem veszik a fáradtságot a klubéletre sajnos.

Szerintem.

:D :D :D Valahogy ezt mindenki észreveszi.......

Gelko, gyári állapotú forgalmi nem elég??? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.