Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mi olyanok vagyunk mint a brókerek... hasznot nem termelünk, de forgalmat azt igen :D :D

"Egy bróker és egy spekuláns sétálgatnak az utcán.

Találkoznak egy kutyapiszokkal, mire a bróker azt mondja a spekulánsnak:

- Ha megeszed, adok neked tízmillió forintot!

Jól van, a spekuláns nem is tud ellenállni a kísértésnek. Falatozni kezd...

A bróker már épp kezdené megbánni az ígéretét, amikor ismét találnak egy kutya piszkot.

Megszólal a spekuláns:

- Ha megeszed, én is adok tízmilliót.

A brókernek sem kell több, rögvest kajálni kezd. Kicsit később újra egymás mellett sétálgatnak.

Így a spekuláns:

- Hallod, de szomorú dolog ez, hogy ennyit kínlódtunk és nem kerestünk semmit.

Mire a bróker:

- Hát igen, de húszmilliós forgalmat bonyolítottunk."

egy élménnyel mind gazdagabbak lettünk.. a rossz élmény is élmény :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azért szerintem manapság is szép számban lehet GSi-ket látni az utakon, nyilván nem az a szint, mint mondjuk 5-6 éve, de én pl. naponta járok az enyémmel, és azért hetente 1-2szer szembeköszön 1-1. Nem népautó, sosem volt az, de például Corsából sokkal-sokkal ritkábban látni, mint Astrából.

Valahogy az összetartás hiányzik a tulajokból, oké, Ti ittvagytok, 6-8 ember, akik már évek óta ismeritek egymást, de nagyon sokan nem veszik a fáradtságot a klubéletre sajnos.

Szerintem.

Hali.

Ha jól emlékszem, tőled vettem annak idején a gsi hátsó hidat. Azóta is jól van, köszöni szépen. :D Kapott egy stabilizátort is.

Apropó klubélet, Lurdyhoz kijársz néha?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.