Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Jelentem kiszedtem a fordulat szenzort..... hát mit ne mondjak azzal a lendülettel ki is bacctam a kukába... a szigetelés már letört róla!!!! nem repedt csak szépen lepotyogott.... kb fél km celluxot!!!!! szedtem le a maradék kábellről, meg ugyanennyi szigszalagot.... de könyörgöm miért kell ennyire kókányolni :sowwy: :sowwy: :confused: :brooding: :icon7:

Link to comment
Megosztás:

én feladom... ma már volt normális alapom . a kocsi marha nehezen indult el és indításnál villog a check lámpa. ez mi lehet? kódot már nem villog csak a 12es. járás közben világít a check lámpa. holnap megnézem a vezetéket a légtömegmérőnél de ha akkor sem lesz jó akkor felgyújtom a gecibe

Link to comment
Megosztás:

remek hír... nincs szikra. meg van sok sérült kábelem. mi lehet a baj? trafó? mit nézzek meg? trafó és az osztófedél közötti kábel miért nem szikrázik ha aksiról nézem?

Nincs kedved meglátogatni vele Vörös Petit? Mert azért van ott bibi nem kicsit...

Én pl már biztos, hogy kábelköteget cseréltem volna... ott valami nagyon szét van baszarintva...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.