Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudom, hogy csálé a kocsi eleje de így lett összerakva. Tavasszal majd kap két sárhányót és szétszed-összerak...na meg egy teli polír...

Am azt nem tudom miért csálé ennyire ott jobb elöl. Mielőtt levettük a gsi tetőt, az is így állt. A fehér pedig patikán a donoron. Felszerelve erre meg fos. Az biztos h kapott már ott. Mi sem értettük miért ilyen. Lehet fel kéne próbálni egy másik sárvédőt.

Link to comment
Megosztás:

motorikusan nem látom értelmét... ha 10 autótól kikapott lehet sokat mondok (nem kell rákötni h nem járok sehova mert mint azt tudjuk Ő a legrégebbi meg a legtöbbet futott ilyen autó...)

bódé.. hát nem tudom, biztos ráférne egy kasznizás de látszólag egyben van (tudom tudom attól még nem biztos h úgy is van)

fényezés.. itt már vannak gondok :D van rajta bőven kavics felverődés , akkor a hátsó lökösön van egy nagy pókháló ( ismeretlen tettes parkolóban történt) a tetőnút kiszívta a nap ,motorháztető karcos ( egy polírozással zsír ) és a jobbos ajtón van megint ismeretlen eredetű sérülés nem feltünő de észre lehet venni

a többi... nemtudom nem vagyok autó szerelő mindig megtudtam állni mecces helyzetben is bőven 200felet is simán gurul mondjuk egyszer tavasszal majdnem kaka volt de én voltam a hülye mert atom nyomvályús úton minek állok le versenyezni

de egy szónak is száz a vége tervbe van valami :) sajnos nem várt problémák merültek fel az elmúlt 2 évben meg én is egy idióta vagyok :D de már kezd benőni a fejem :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.