Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hőlégfúvó, nehezen lejön, utána a ragasztót meg szappanos víz és olfapenge kombóval kell lezúzni az ablakról. Szopó, eléggé, de ha nincs más választás. Vagy, elviszed fóliáshoz hogy szedje le. Ugyan akkora szopás neki is, de Te legalább végignézheted ahogy szenved... :D

Link to comment
Megosztás:

Hőlégfúvó, nehezen lejön, utána a ragasztót meg szappanos víz és olfapenge kombóval kell lezúzni az ablakról. Szopó, eléggé, de ha nincs más választás. Vagy, elviszed fóliáshoz hogy szedje le. Ugyan akkora szopás neki is, de Te legalább végignézheted ahogy szenved... :D

Én is a fóliással szedettem le a hátsót. Azt mondta vért izzadt mire lejött. :D Amikor meg a műszakin letépték a fóliát az első ablakról, a ragasztómaradványokat folttisztító benzinnel mostam le. Az teljesen lehozza, és legalább be lehet tépni tőle közben... :D

Link to comment
Megosztás:

Én is a fóliással szedettem le a hátsót. Azt mondta vért izzadt mire lejött. :D Amikor meg a műszakin letépték a fóliát az első ablakról, a ragasztómaradványokat folttisztító benzinnel mostam le. Az teljesen lehozza, és legalább be lehet tépni tőle közben... :D

Mivel vitted föl? Vatta? Nekem is van ragasztómaradvány a hátsó ablakon amit le kellene szedni....

Link to comment
Megosztás:

Mivel vitted föl? Vatta? Nekem is van ragasztómaradvány a hátsó ablakon amit le kellene szedni....

Egy sima kiselejtezett pamutpólót használtam, de utána lehet is kidobni, mert a ragasztó belekenődik ahogy az üvegről lejön. Hátsó ablakon a fűtőszálak hogy bírják a foltbenzint, azt nem tudom.

Ja és tényleg csak jól szellőző helyiségben érdemes próbálkozni vele. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.