Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az most jól jönne... akkora a dágvány, hogy vagy keresztben érkezek a bmw-vel, vagy nem tudok hazajönni vele... :blush:

Ma felhívtam az önkormányzatot, és legnagyobb meglepetésemre mondták, hogy rendben kijönnek megnézni az utat... majd visszahívtak, hogy megnézték, és hétfőn letúrják, és újra szórják kővel... (3 évig bírta addig tök jó volt... de 6 éve csinálták...)

Szóval kíváncsi leszek, hétfőn mi lesz...

Nem volt az olyan rossz pedig...

Mindenhol nagy dagonya van most. Jövőhéten megnézetem a hajtás és ha nincs nagy baj akkor jöhet a gumivásárlás :D

Link to comment
Megosztás:

elado?

persze, de tavasszal szét lesz vágva. Amikor nálam volt már akkor sem volt küszöb egyik oldalt sem a tornyok meg rohadtak. Pista ugye használta 1 évet...kb 4 éve áll egy helyben elég rossz állapotban. A motor sem járt évek óta de amikor le lett állítva akkor is volt baja. Sajnos nem sok része használható már még bontásra sem. Terveztem hogy felhozom játszós autó szintre de az is ott kezdődik hogy venni bele egy dual ram-ot és a kasztnira is rámegy 150-200 ezer. És akkor max valami matt festés...a műszaki is évekkel ezelött lejárt már.

Link to comment
Megosztás:

Elöször nála állt a ház elött, akkor kaptam egy felszólítást, hogy vigyem el közterületről. Utána volt majd egy évig Törökbálton Weisz Daninál és most Korinál van Alsónémedin. Pista meg lemondott róla, hogy intézzem el a sorsát :) Egyes részeinek meg is van már az új tulajdonosa :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.