Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hali!

Még új vagyok itt a fórumon, szerintem nem ismertek, talán a kocsimat igen, feka autó, ezüst csíkkal, pesti volt.

Olyan kérdésem lenne felétek, hogy az alvázvédelmet Ti mivel szoktátok csinálni? Fényezés előtt állok, gondoltam le tudom ezt egy füst alatt.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Még új vagyok itt a fórumon, szerintem nem ismertek, talán a kocsimat igen, feka autó, ezüst csíkkal, pesti volt.

Olyan kérdésem lenne felétek, hogy az alvázvédelmet Ti mivel szoktátok csinálni? Fényezés előtt állok, gondoltam le tudom ezt egy füst alatt.

Természetesen alvázvédővel. Egyébként mire gondolsz? :)

Link to comment
Megosztás:

én ilyennel kentem le 1-2 helyen

1330164756-5014600-body930.jpg

de előtte nekem az ívek belül meg a fontosabb helyek ki lettek fújva olyan alvázvédővel amit kompresszorral lehet fújni... na az az igazán frankó, az alját is meg akarom most ilyennel csináltatni.

Az elég vastagon fújja rá sokkal jobb mint a kenegetés...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtál írni mert ráejtetted a súlyzókat a klaviatúrára vagy annyira bedurrant a karod,hogy nem tudtál kilépni a fészbukól? :hiya:

Az az igazság , hogy most időből vana legkevesebb , meg mióta megujjult a fórum nem igazán találok pár dolgot de ismerkedem :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.