Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

zoloj remekül fog szórakozni, azt mondod? :D

Más, szerintetek a Dolomit mekkora hőmérsékletet bír elviselni? Mi lenne ha abból csináltatnám a tölcséreket? :goofy:

Szerk.: Helga kijavított. Danamit-ra gondoltam. :icon1:

Azé néztem...dolomit... :D

A danamid ha jól emléxem hőre lágyuló...bár a szívó oldalon nincs akkora meleg.

Link to comment
Megosztás:

Beindult, check engine, meg három hengerezik alacsony fordulaton de megy. Holnap kiolvasom mi a hibája, remélem kiderül belőle valami. 4-5ezer körül elalszik a check engine és akkor érezhetően jobban is megy, elveszem a gázt és megint check, az vajon mitől lehet? Fars levegőt kap valahol? :goofy:

Szerk.:

Link to comment
Megosztás:

zoloj remekül fog szórakozni, azt mondod? :D

Más, szerintetek a Dolomit mekkora hőmérsékletet bír elviselni? Mi lenne ha abból csináltatnám a tölcséreket? :goofy:

Szerk.: Helga kijavított. Danamit-ra gondoltam. :icon1:

Még mindig nem jó: DanamiD :D

amúgy szívesen,ráértem utána nézni :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Megvan a hiba, kivillogtattam. 22es hibakód, TPS Low Voltage. Megfogtam és átfúrtam a TPS felfogató lyukakat 5mm-el odébb, odacsavaroztam és láss csodát, király lett. Kisimult az alapjárat ( már amennyire a tengely engedi :D ) és most már halad rendesen a gép. Kár volt a tolattyúkat kiiktatni, holnap visszacsinálom ha lehetséges ( remélem a gagyi pillanatragasztó elengedi, de ugye mindig pont azt fogja meg amit nem kéne... :D ) ha nem akkor marad így, nem megy rosszul, csak hirtelen gázadásra torpan

@ zoloj, ha esetleg vagy, kérlek küldd el priviben a számod, hétvégén mennék egy kis programozásra. :)

Szerk.: Hosszabb alapjáraton ketyegés után felvillan a check, hiányolja az alapjárati motort. Ezzel lehet valamit kezdeni? Vagy fogjam meg és csatlakoztassam rá és dugjam el valahol? :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Gratula, alakul a téma. Még a vezkótengelyt kéne kicserélned 296-osra, és akkor dolgozna 7200-ig simán.

Ma voltunk a kocsimmal padon. Amit vártam tőle azt nem hozta, de azért nem lett rossz, főleg utcára ahova eredetileg is készült. Kb 118 Le, 178Nm. A tengelyben ennyi van, 5500-tól erősen esik, cserébe viszont 1500-nál már le lehet padlózni, nem rángat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.