Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?


mélykék76

Recommended Posts

mennyire gáz ha tengelyenként nem egyforma seb indexű gummák vannak fent?? (V vs. W) :roll:

azt nem tom Kess,h gáz e de mi anno a 180as indexű gumákkal teszteltük a gsi végét, ami nem 180 volt, hanem tool jól sikerült projekt keretében mutatókiakasztással végződött. Akkkor azért tartósan mentem vel és shimán bírta....

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 714
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

hmm

a munkatársam aszonta, hogy nem lehet különböző szélességű gumma fent elöl, mint hátul

van erre vmi kresz szabály???

meg télleg levehetik a rendszámot érte?? (para 100el) :roll:

Ez tényleg marhaság... csomó sportgépnek gyárilag szélesebbek a hátsó kerekei, mint az elsők....

Link to comment
Megosztás:

én is eszontam neki, de azt válaszolta, hogy azok gyárilag olyanok, tehát van róla doksi....

eddig pl akárhányszor megállítottak közúti ellenőrzésen soha nem nézték a gumikat, eccer kötöttek bele a kormányomba vidéken, de azt is könnyen leráztam :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nyárigumi vásárlás előtt állok. Falken ZE 512 vagy Dunlop Sp Sport 01??

Most Úgy néz ki hogy marad a 14"acél, anyagi okok miatt. 185/60R14 vagy 195/60R14? Átmérőben nincs sok különbség asszem +- 1-2% a gyárihoz képest.

de szélességben igen :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.