Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyorsulás méricske (Dyno)


voszi

Recommended Posts

Na hát akkor csak hozott az új kipufogó, előtte akkor a számítások szerint hasonlóan ment mint az enyém, akkor miért ne menne 14.xx időket kkházán? Szerintem fog menni, jók a gumijai, jól vezet, és én szurkolok neki hogy meglegyen :lol: még sört is bontok majd :lol:

Mert ezzel a konfiggal se Te se Ő nem fog 15 alatt menni.......de mondom,ne nekem legyen igazam...... :lol:

Persze hogy hozott,mert ami fent volt az nem kipufogó volt hanem vissza fojtó csövek,amik össze vissza álltak.A hátsó dobba meg nem volt semmi a külső burkolaton kívül.......A c20xee teljesen leamortizálta a kipufogóját :lol:

Most is csak kicsivel ment jobban mint a Tied,és a múltkor is......Ehhez nem lehet viszonytani :D

ui:Én is szurkolok neki :D

Link to comment
Megosztás:

Én már csak jövőre megyek ilye gyorsulási versenyre, jövő héten lejár a műszakim, kellenek gátlók, és egy normális kupak, mert megragasztottam ugyan de most hogy voltam a feleségemért megnéztem és a hőtől szétrepedt újra, valószínű így mértünk voszival is tegnap, nem mintha osztana vagy szorozna, de ezeket rendbe kell rakjam, és ez nem kevés suska, szóval gyorsulás kilőve egyelőre!

szomorú :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk még az bosszant hogy a tegnapi méréseknél a cél előtt már letílt, csak tiltásban tudok bemenni a 402 méerre, na most nekem elforog 7450-ig nem tudom elhinni hogy az csak 147Km/h lenne, az f16 és az f20 váltó csak végáttételben változik ha jól emlékszem mikor néztem a táblázatot de 4.-ig nem

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk még az bosszant hogy a tegnapi méréseknél a cél előtt már letílt, csak tiltásban tudok bemenni a 402 méerre, na most nekem elforog 7450-ig nem tudom elhinni hogy az csak 147Km/h lenne, az f16 és az f20 váltó csak végáttételben változik ha jól emlékszem mikor néztem a táblázatot de 4.-ig nem

Látod....nekem még a 3 se forog le 7000ig.Pont ennyivel hosszabb a váltóm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ha valaki ad nekem egy normális kupakot, amit full tökéletesen illeszkedik akkor esküszöm kimegyek, (még a gátló sem érdekel) mert így farsot szív..

Bár ezt visszavonom, a lányomal megyünk fellépésre délután 3 óra körül, nem tudok meg értelme sincs kimenni így!

Link to comment
Megosztás:

Nem azért nemtudod leforgatni 3.-ban hanem azért mert annyival lassúbb az autód, a súly miatt vagy most a miértet hadjuk, de azért a lényeg ez.

Szerintem meg pont ennyivel hosszabb a váltóm.....5.ben forog 3500at 140nél :lol: Valószínű a nagy kerék is hozzá játszik,de 16os kerékkel sem volt sokkal másabb a helyzet......

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg pont ennyivel hosszabb a váltóm.....5.ben forog 3500at 140nél :lol: Valószínű a nagy kerék is hozzá játszik,de 16os kerékkel sem volt sokkal másabb a helyzet......

Inkább a kereked miatt megy többet háromban, a bátyámnak csalt gps szerint 7-8-at 205x45 r16 kerekekkel felrakta a 205 x 50 r16-ot, és mér nem is csalt csak 1et, 6-7 m/h hozott csak ez! nekem akopott gumi és az új gumi full ugyanabban a méretben hozott 3Km/h sebesség plust, ezért is tartottam érdekesnek hogy a kopott gumival mentem be kkházán 147-el az olyan 149 célvonai ave szerint, most meg új gumikkal ami elméletileg plusz 3, és csak 147 lett, ezért nem értettem a célvonalimat, és kkházán is letiltott cél előtt és voszinál is

Link to comment
Megosztás:

Inkább a kereked miatt megy többet háromban, a bátyámnak csalt gps szerint 7-8-at 205x45 r16 kerekekkel felrakta a 205 x 50 r16-ot, és mér nem is csalt csak 1et, 6-7 m/h hozott csak ez! nekem akopott gumi és az új gumi full ugyanabban a méretben hozott 3Km/h sebesség plust, ezért is tartottam érdekesnek hogy a kopott gumival mentem be kkházán 147-el az olyan 149 célvonai ave szerint, most meg új gumikkal ami elméletileg plusz 3, és csak 147 lett, ezért nem értettem a célvonalimat, és kkházán is letiltott cél előtt és voszinál is

majd minnyá elmondja neked coupe a gps-el való mérésről a véleményét :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

jó nagy szar :lol: :lol: :lol:

Há én mikor vettem a wiz air miatt kellett európát járni, majdnem 100,000Ft volt, sok tesztet olvastam róla, szerintem sebességben nem csal, de lehet tévedek, de most ha az is csal, meg az óránk is, akkor mi az ami nem csal? Mihhez kéne viszonyítani szerinted? Most mikor 100-al megyek 96.ot mutat a gps.

Link to comment
Megosztás:

Há én mikor vettem a wiz air miatt kellett európát járni, majdnem 100,000Ft volt, sok tesztet olvastam róla, szerintem sebességben nem csal, de lehet tévedek, de most ha az is csal, meg az óránk is, akkor mi az ami nem csal? Mihhez kéne viszonyítani szerinted? Most mikor 100-al megyek 96.ot mutat a gps.

Nem a csalással van a gond...hanem azzal hogy nagyon lassú....a 0-100mérés úgy nézett ki hogy mire 150el mentem az még 90 írt :D

Arról nem beszélve hogy nem tudod a lábadat úgy a gázon tartani hogy az mindig az adott sebbeség tartományban legyen,és mivel lassú így nem is követi az eseményeket :D de ez csak az é véleményem...Utálom a GPS-t mert sose azt mondja amit szeretnék,vagy ha mondja akkor meg halkan :lol: :lol: Párszor elvitt a rossz irányba mikor mentünk Németországba....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Há én mikor vettem a wiz air miatt kellett európát járni, majdnem 100,000Ft volt, sok tesztet olvastam róla, szerintem sebességben nem csal, de lehet tévedek, de most ha az is csal, meg az óránk is, akkor mi az ami nem csal? Mihhez kéne viszonyítani szerinted? Most mikor 100-al megyek 96.ot mutat a gps.

20at adok érte :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.