Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Köszi de sajnos nem tudom az Asconáé hogy is néz ki. :D

Most értem rá lefényképezni:

thumb_1205991623.jpg

A baloldali normál kapcsoló, a jobboldali "lefelé" nyomógomb, felfelé kapcsol. Mint régebben írtam ezeket lomtalanításnál szedtem össze még az Asconám előtt

Link to comment
Megosztás:

A kék autón nagyon belógott a tetőkárpit.

Vasárnap kiszedtük tesómmal,hogy megragasszuk.

A képen látszik is,hogy eléggé gatya volt.

tk1.jpg

Egy kefével kisöpörtem a lepergő szivacsot majd Palma TEX-el bekentük jól.

Rá simítottuk és összeráncosodott mint a lankadt fütyi.

Mivel nem volt más visszatettük ezt. :D

Ahogy kezdett száradni úgy simult ki szépen. :D

Ma így 2 nap után már nem is ráncos egyáltalán.

Sokkal szebb mint volt. :D

Ahogy a képen is látszik csak a kárpit merev része lett bekenve ragasztóval és egyből rásimítottuk a kárpitrészt.

Link to comment
Megosztás:

A kék autón nagyon belógott a tetőkárpit.

Vasárnap kiszedtük tesómmal,hogy megragasszuk.

A képen látszik is,hogy eléggé gatya volt.

http://opeltomi.uw.hu/tk1.jpg

Egy kefével kisöpörtem a lepergő szivacsot majd Palma TEX-el bekentük jól.

Rá simítottuk és összeráncosodott mint a lankadt fütyi.

Mivel nem volt más visszatettük ezt. :D

Ahogy kezdett száradni úgy simult ki szépen. :D

Ma így 2 nap után már nem is ráncos egyáltalán.

Sokkal szebb mint volt. :D

Ahogy a képen is látszik csak a kárpit merev része lett bekenve ragasztóval és egyből rásimítottuk a kárpitrészt.

Igen mikor én még a tetős autómnál megcsináltam ugyanzet előszőr megilyedtem hogy elkurtam, de aztán kiszáradt és tökéletes lett. A ráncok eltünnek még így 20 év után is :D

Link to comment
Megosztás:

...

Sokkal szebb mint volt. :D

...

Gratula a kárpithoz!

Segítség kéne. Tegnap óta gond van a verdával. Amikor beindítom, fél percig olyan hangja van, mint egy Subarunak. (Bu-bu-bu.) Azt gondolom, olyankor talán csak 3 henger megy. Utána elmúlik, csak nagyon füstöl. Alapjáraton is, de amikor odalépek neki, akkor olyat okád hogy Trabantok megirigyelhetik. Amikor bemelegszik a motor, a hangja is normális, és húz is rendesen, csak a füst marad. Mondjuk hónapok óta nem volt meghajtva országúton, csak városon belül furikázunk majd minden nap. Ilyet régen soha nem csináltunk, lehet hogy most tett be neki ez a fajta használat. Az is lehet, hogy a nagy eső ártott meg neki a múlt héten, például amikor belementem egy nagy vizesgödörbe, felcsapott a víz a motortérbe és utána 1 napig kicsit ingadozott az alapjárat, meg alacsony fordulaton 2-esben rángatott. Vajon nagy a baj, vagy lehet hogy csak a gyertyák tropák? :D

Link to comment
Megosztás:

Mekkora moci? Benzines vagy olajos?

1.6 benzines. Ma este is mentem vele. Amikor leparkoltam, már egészen bemelegedett a motor és én kiszálltam meghallgatni. Néhányszor rátapostam a gázra, az eredmény rémisztő volt. A kipufogó alapjáraton pöfögött és fuldokolt, túráztatva bugyborékolt és okádta a füstöt. Sajnos nem tudom milyen színű a füst mert túl sötét volt.

Link to comment
Megosztás:

1.6 benzines. Ma este is mentem vele. Amikor leparkoltam, már egészen bemelegedett a motor és én kiszálltam meghallgatni. Néhányszor rátapostam a gázra, az eredmény rémisztő volt. A kipufogó alapjáraton pöfögött és fuldokolt, túráztatva bugyborékolt és okádta a füstöt. Sajnos nem tudom milyen színű a füst mert túl sötét volt.

Beszéltem a mesterrel. Azt mondta, hengerfej lesz az :D Attól tartok igaza van. Az olajszintet megnéztem, az rendben van. A hűtőfolyadékot ma este megnézem, ha elfogyott akkor azt füstölte el a motor :D

Link to comment
Megosztás:

Baromira idegesít, hogy az első ülés biztonsági övei nem húzódnak vissza teljesen, vagyis visszahúzódnak kell neki pár perc. :D Már próbáltam hogy telefújom a visszahúzóját wd40-nel de alig lett jobb. Valami ötlet? Mert borzasztó zavaró... :D

Guni

Link to comment
Megosztás:

Csere? :D

Mármint a visszahúzót? Kicsit félek tőle. Elég ciki lenne, ha valahogy rosszul raknám vissza és ha neadj'Isten szükség lene rá akkor szépen kiszakadna. :D Meg eleve lehet csak azt cserélni, vagy csak az egész biztonsági övet?

Guni

Link to comment
Megosztás:

Mármint a visszahúzót? Kicsit félek tőle. Elég ciki lenne, ha valahogy rosszul raknám vissza és ha neadj'Isten szükség lene rá akkor szépen kiszakadna. :D Meg eleve lehet csak azt cserélni, vagy csak az egész biztonsági övet?

Guni

Én a komplett övekre gondoltam. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.