Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Car-PC


FPeter

Recommended Posts

  • Hozzászólások 127
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Azon kapom magam néha, hogy ezen agyalok én is. Van 7" WVGA monitorom, nem touch-screenes, de van egy soros portos trackball-os távirányítóm, amivel meg lehetne oldani a kezelést is, lazán. Van egy kis hp munkaállomásom, ami egytápos, notebook adapterrel elmenne autóban simán, ráadásul pici, csak 8 x 20 x 25 cm, és jól fut rajta az XP. A fejegységemnek meg van elöl és hátul is AUX bemenete (hiába régi, mégiscsak high-end...) tehát a hangzással se lenne sok baj. Csak össze kell rakni. És most még erre sincs időm.... :)

megoldom a touch-screen problémát...

kell egy panel (méretpontosan), meg egy vezérlőelektronika. A panel olyan 7-8e nettó, az elektronika 5.5e

tápegység is megoldható, kb. 16e - gyújtáskapcsolt megoldással, viszont figyelni kell a teljesítményre. Elvileg egy Slimline ODD-t és egy 2.5"HDD-t elbír, mást nem nagyon B)

Frontendem meg fejlesztés alatt van (wXP alá, de gondolkozunk Embedded rendszeren, vagy CE-n)

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ha belegondolok nem nagy téma!

Az alaplapnak is csak 12V és 5V kell!Bár kiváncsi lennék,hogy a 12V-5V-os átlakítást hogy oldotta meg nagy teljesítménnyel,mert egy 7805 nem lenne rá elég! :)

+/-12V, +/-5V, 3.3V B)

Mondtam, hogy van tápom, ami a kocsiban levő (fejhez is használt) állandó 12V, kapcsolt 12V, test-re köthető, ebből "generál" mindent.

Amúgy HDD helyett nyugodtan lehet pl. CF kártyát használni, vagy akár egy PenDrive-ot is...

GPS-ből Garmin OEM - feltéve, hogy volt már forrasztó a kezedben :)

Astra H-ba könnyedén installálható, főleg, ha van egy gyári színes kijelződ...

Jah, mATX alaplappal szerelt cuccot össze lehet faragni 1DIN szabvány méretre...

Nekem meg van oldva minden, annyi szívás van (még), hogy navigációnál betűméretet kellene növelni...

Link to comment
Megosztás:

megoldom a touch-screen problémát...

kell egy panel (méretpontosan), meg egy vezérlőelektronika. A panel olyan 7-8e nettó, az elektronika 5.5e

tápegység is megoldható, kb. 16e - gyújtáskapcsolt megoldással, viszont figyelni kell a teljesítményre. Elvileg egy Slimline ODD-t és egy 2.5"HDD-t elbír, mást nem nagyon :omg:

Frontendem meg fejlesztés alatt van (wXP alá, de gondolkozunk Embedded rendszeren, vagy CE-n)

Süti! Télen lesz egy kis időm, majd visszatérünk erre..... bár, ha jobban belegondolok, az egész TFT-m kerül annyiba, de így legalább lesz mivel szórakozni B)

A drivenál amúgy is CF-re gondoltam, jó az. A WinXP USB-Stick edition amúgy is kevesebb mint 128M, egy 8 G-s CF már elég is lenne. Mire oda jutok, fél év alatt, úgyis feleződik még az ára :)

A táp meg, mondom hogy 4000 pénzért fullos P4 tápot lehet venni ami szingli 12V-ról megy. Ez a táp elvisz egy 3.5" HDD-t és 5.25" Supermulti DVD írót is, mint nálam a mellékelt ábra mutatja. Ráadásul kapsz hozzá bónusznak egy 12V @ 15A 220-as tápegységet, meg egy barebone házat, amiben van egy 3.5" multi-kártyaolvasó. Ez utóbbiakat választás szerint felhasználod, kidobod, vagy elrakod a pincébe, jóleszazmégvalamire alapon. Ezen tépem itt a szám, csak senki nem figyel. Pedig, ha valaki komolyan gondolja a CarPC-zést, el kell indulni valahogy...... illetve, ha tudtok ennél olcsóbbat, világosítsatok fel lécci, ne csináljak már hülyét magamból (feleslegesen).... :o :)

Link to comment
Megosztás:

Süti! Télen lesz egy kis időm, majd visszatérünk erre..... bár, ha jobban belegondolok, az egész TFT-m kerül annyiba, de így legalább lesz mivel szórakozni B)

A drivenál amúgy is CF-re gondoltam, jó az. A WinXP USB-Stick edition amúgy is kevesebb mint 128M, egy 8 G-s CF már elég is lenne. Mire oda jutok, fél év alatt, úgyis feleződik még az ára :)

A táp meg, mondom hogy 4000 pénzért fullos P4 tápot lehet venni ami szingli 12V-ról megy. Ez a táp elvisz egy 3.5" HDD-t és 5.25" Supermulti DVD írót is, mint nálam a mellékelt ábra mutatja. Ráadásul kapsz hozzá bónusznak egy 12V @ 15A 220-as tápegységet, meg egy barebone házat, amiben van egy 3.5" multi-kártyaolvasó. Ez utóbbiakat választás szerint felhasználod, kidobod, vagy elrakod a pincébe, jóleszazmégvalamire alapon. Ezen tépem itt a szám, csak senki nem figyel. Pedig, ha valaki komolyan gondolja a CarPC-zést, el kell indulni valahogy...... illetve, ha tudtok ennél olcsóbbat, világosítsatok fel lécci, ne csináljak már hülyét magamból (feleslegesen).... :omg: :)

én nem értem bocsi.barbone ház ami 12v-ról megy?de akkor ott van ,hogy epia lap kell bele nem?

akkor meg már kicsit húzós az ár.persze csak ha ez számit.

Link to comment
Megosztás:

én nem értem bocsi.barbone ház ami 12v-ról megy?de akkor ott van ,hogy epia lap kell bele nem?

akkor meg már kicsit húzós az ár.persze csak ha ez számit.

Ja, nem, más a szitu. Ez egy (ill.több) ECS EzBuddie ház. Külső DC táppal megy, 12V (combos hálózati adaptert adnak hozzá, szerintem az megéri a 4 rugót). Bent a házban ott a táp rendes P4 ATX-hez, ami a 12V-ból megcsinálja az összes tápot, megfelelő árammal. Sajna alaplap spéci kellene a házba, na de ha azt kidobod, bármilyen P4 (478, 775, Socket A,...) alaplappal elmegy. Persze csak 150W, igy a tápra max. 1 HDD (3.5") és 1 optikai drive mehet. De ez CarPC-be több mint elég. Igy néz ki a cucc:

d1_s.jpg

A Case-nél van még pár db, ott nagykeráron be tudom szerezni, ha kell.

A saját gépembe eBayen szereztem alaplapot, sajna flexATX form factor, az mATX kicsit nagy bele..... de mint mondtam, a házat magát ki is lehet dobni. (Vagy elvinni a méhbe - alu, jó áron átveszik :) )

Link to comment
Megosztás:

köcce az infot.erre csak azt tudom mondani,hogy BAKKER.

ha elöbb tudta volna az ember nem kellet volna 19k ért m1atx.

no mind1 most már

Ja, én is véletlenül botlottam bele. Aztán megtetszett. Azért próbálom reklámozni itt, hogy hadd legyen minél több CarPC projekt... :) Indulni biztosan jó táp. Nekem már kb. fél éve stabilan megy, soha meg sem nyekkent, pedig volt, hogy egy menetben 15 DVD-t írtam le, ahhoz meg kell a powerkraft.

Maga a tápmodul egyébként hasonló, mint az m1atx táp. Kicsit kisebb talán, fizikailag olyan 8 x 10 x 5 cm térfogatba fér bele. Annyi, hogy a ház ventilátora hűti, tehát autóban is valószínűleg forszírozott hűtés kell neki. De ezt még nem teszteltem....

Link to comment
Megosztás:

Ja, nem, más a szitu. Ez egy (ill.több) ECS EzBuddie ház. Külső DC táppal megy, 12V (combos hálózati adaptert adnak hozzá, szerintem az megéri a 4 rugót). Bent a házban ott a táp rendes P4 ATX-hez, ami a 12V-ból megcsinálja az összes tápot, megfelelő árammal. Sajna alaplap spéci kellene a házba, na de ha azt kidobod, bármilyen P4 (478, 775, Socket A,...) alaplappal elmegy. Persze csak 150W, igy a tápra max. 1 HDD (3.5") és 1 optikai drive mehet. De ez CarPC-be több mint elég. Igy néz ki a cucc:

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/images/pr.../small/d1_s.jpg

A Case-nél van még pár db, ott nagykeráron be tudom szerezni, ha kell.

A saját gépembe eBayen szereztem alaplapot, sajna flexATX form factor, az mATX kicsit nagy bele..... de mint mondtam, a házat magát ki is lehet dobni. (Vagy elvinni a méhbe - alu, jó áron átveszik :) )

Szia Hic!

Engem érdekelne egy ilyen ház.Hogyan juthatnék hozzá?

Üdv! Gábor

Link to comment
Megosztás:

FPeter segitesz majd bekötni az m1atx-es?mire érdemes figyelni.Kábelt honnan aksirol vagy bizti után valahonnan.ha aksirol akkor bisztizzem le?ill a jumpereket hogy érdemes beállítani?a külsö kapcsolót mire érdemes használni?

hát kb ennyi

Köcce

még aktuális? nyaralósat játszottam :)

kábelt egyenesen az akkutól vigyél, hossz függvényében 6-10 mm2-es a tuti, és közvetlenül az akkunál legyen rajta egy biztosíték is! én a jumperekkel nem játszottam, dummy módban tette a dolgát a táp... külső kapcsoló alatt mit értesz? a bekapcsoló gombot vagy közvetlenül az alaplapra kösd, vagy az alaplapi tüskéket a mellékelt kábellel kösd át a tápba, és onnan tovább a kapcsolót - ebben az esetben a táp képes kultúrált "légyszíves kapcsolj ki" jelet küldeni a gépnek, nem csak lezúzza szó nélkül...

Link to comment
Megosztás:

Süti! Télen lesz egy kis időm, majd visszatérünk erre..... bár, ha jobban belegondolok, az egész TFT-m kerül annyiba, de így legalább lesz mivel szórakozni B)

A drivenál amúgy is CF-re gondoltam, jó az. A WinXP USB-Stick edition amúgy is kevesebb mint 128M, egy 8 G-s CF már elég is lenne. Mire oda jutok, fél év alatt, úgyis feleződik még az ára :)

A táp meg, mondom hogy 4000 pénzért fullos P4 tápot lehet venni ami szingli 12V-ról megy. Ez a táp elvisz egy 3.5" HDD-t és 5.25" Supermulti DVD írót is, mint nálam a mellékelt ábra mutatja. Ráadásul kapsz hozzá bónusznak egy 12V @ 15A 220-as tápegységet, meg egy barebone házat, amiben van egy 3.5" multi-kártyaolvasó. Ez utóbbiakat választás szerint felhasználod, kidobod, vagy elrakod a pincébe, jóleszazmégvalamire alapon. Ezen tépem itt a szám, csak senki nem figyel. Pedig, ha valaki komolyan gondolja a CarPC-zést, el kell indulni valahogy...... illetve, ha tudtok ennél olcsóbbat, világosítsatok fel lécci, ne csináljak már hülyét magamból (feleslegesen).... :omg: :)

memkártyákkal, pendrive-okkal óvatosan, mert korlátozott számban írhatóak, és ha a win elkezdi darálni, előbb utóbb elbadsectorosodik...

a tápot próbáltad már autóban? ugyanis ott nem 12 volt van, hanem 9-10-12-14-15 - mikor éppen hogy... valszeg a 12 voltos ága közvetlenül a bemenő 12ről van hajtva, és indítózáskor leesik az akku 9-10 voltjára, járó motornál meg a 14-15 voltos töltőfesztől elégethet mindent... nem hinném, hogy egy szimpla asztali tápocska fel lenne készítve ilyen szélsőséges használatra...

Link to comment
Megosztás:

memkártyákkal, pendrive-okkal óvatosan, mert korlátozott számban írhatóak, és ha a win elkezdi darálni, előbb utóbb elbadsectorosodik...

a tápot próbáltad már autóban? ugyanis ott nem 12 volt van, hanem 9-10-12-14-15 - mikor éppen hogy... valszeg a 12 voltos ága közvetlenül a bemenő 12ről van hajtva, és indítózáskor leesik az akku 9-10 voltjára, járó motornál meg a 14-15 voltos töltőfesztől elégethet mindent... nem hinném, hogy egy szimpla asztali tápocska fel lenne készítve ilyen szélsőséges használatra...

Windóz a CF-en standard megoldás ipari alkalmazásoknál. Csak nem lesz vele baj.

A tápot élesben nem próbáltam, de mivel kapcsolóüzemű, nem hinném, hogy sok gond lenne a bemenő oldalon.

Ha kicsi a fesz, max. letilt, 15V-ot meg még el kéne viseljen. De igazad van, kipróbálom, mert bármi lehet. :)

Link to comment
Megosztás:

Windóz a CF-en standard megoldás ipari alkalmazásoknál. Csak nem lesz vele baj.

A tápot élesben nem próbáltam, de mivel kapcsolóüzemű, nem hinném, hogy sok gond lenne a bemenő oldalon.

Ha kicsi a fesz, max. letilt, 15V-ot meg még el kéne viseljen. De igazad van, kipróbálom, mert bármi lehet. :)

olvass utána, létező probléma hogy a túl sok írás megfekteti a memóriás tárolókat... a háttér defragmentálást feltétlenül iktasd ki egy nlite segítségével, és a virtuális memóriát is tiltsd le, és akkor sokat csökken a felesleges írás...

hiába kapcsolóüzemű, stepup-ra akkor se valószínű hogy fel van készítve, tehát 10-ből nem csinál 12-t... a 15-öt meg maga a táp tuti elviseli hűtve a 3.3/5 voltos ágak előállításához, de mivel 12 volt a bemenete, ezért valószínűleg azt az ágat közvetlenül a bemenetről adja stabilizálás nélkül, tehát ha a bemenet 15 volt, akkor a 12 voltos ágon is 15 volt lesz, ami nagyon messze túlmegy a +/- 5-10%-os tűréshatáron!

Link to comment
Megosztás:

olvass utána, létező probléma hogy a túl sok írás megfekteti a memóriás tárolókat...

Nem hiszem hogy különösebb veszteség lenne egy 5 ezer forintos 4 gigás pendrive 500 mp3-mal és egy XP-vel... :)

Egyébként meg Kürt csinált egy ilyen tanulmányt itthon, statisztikákra alapozva és kb. az volt benne a lényeg, hogy egyre több dolgot tárolunk pendrive-on (milyen meglepő), ezért nagyságrendekkel többet hoznak be javítani hozzájuk. Nyilván, mint minden dolog ez is tönkre tud menni egy bizonyos idő után, és most kiderült, hogy érzékenyebb a irások számára, mint gondolták.

Egészen pontosan:

"Az elmúlt néhány évben világszerte robbanásszerűen megnőtt a flash memóriát alkalmazó adattárolók felhasználása. Egyetlen év alatt (2002), csak a digitális kamerák piaca a duplájára emelkedett, és a szakemberek jóslatai szerint 2008-ig még további 15-20%-os forgalomnövekedésre számíthatunk. A flash memóriák gyors elterjedését jól mutatja a KÜRT Zrt.-hez beérkezett éves adatmentések aránya is. Míg 2004-ben az összes adatmentés mindössze 4 százalékát (80 darabot) kellett erről az adathordozóról elvégezniük, addigra idén ez 15 százalékra (390-re) emelkedik.

Ezek a számok ösztönözték a cég szakembereit arra, hogy – a világon az elsők között – a lehető legalaposabban ismerjék meg a még fiatalnak számító technológia képességeit. A KÜRT adatmentési üzletága 2 éves kutatómunka keretében vizsgálta a flash memóriák meghibásodásának okait, és szakembereik meglepő eredményekre jutottak az ilyen típusú adattárolók megbízhatóságát és írhatóságát illetően.

A flash technológiájú memóriák elterjedését segítette az az általános vélekedés, miszerint ezek biztonságosabbak, mint a merevlemezek, mert nincs bennük mozgó alkatrész. Tehát ütésállóbbak is, és kisebb a meghibásodásuk esélye. Az elmúlt években a cég laboratóriumaiba érkezett adattárolók vizsgálata során megállapították, hogy ez a mítosz nem teljesen igaz. A KÜRT kutatómunkája során kiderült: a mozgó alkatrészek helyett itt az írási művelet technológiai sajátosságai miatti anyagfáradási tulajdonságok növelik az adatvesztés esélyét, tehát a merevlemezekhez (HDD) hasonlóan a flash memóriák meghibásodási okai is nagyrészt (60%) fizikai jellegűek.

A KÜRT másik, gyakorlati szempontból még lényegesebb megállapítása: a flash memória nem alkalmas munkatárként való használatra. Vagyis nem lehet folyamatosan háttértárként alkalmazni a számítógépen végzett munka közben, mert a sok írási művelet következtében gyorsan elhasználódik. Az ebből következő korlátozott számú írhatóság a flash memóriák egyik legnagyobb problémája. Szinte mindig az írási művelettel leggyakrabban igénybe vett memóriarészek hibásodnak meg először, például a memóriachip adminisztrációs területe, ahol sokszor abban az esetben is írási műveletek zajlanak le, amikor ténylegesen nem történik adatmozgás.

„Jobb a helyzet fényképezőgépek, MP3 lejátszók esetében, mert ezekben jóval ritkábban történik írási művelet. A flash memóriát adatok átvitelére és mentések készítésére is használhatjuk, de a nagyobb biztonság érdekében legyen több másolatunk, és arra is legyünk figyelemmel, hogy az adatok biztonságosan csak 2-3 évig maradnak meg benne” – figyelmeztet Szekeres Gábor, a cég adatmentési üzletágának igazgatója.

A KÜRT Csoport – fenti tapasztalatainak birtokában – kidolgozta azt a technológiát, amely lehetővé teszi a fizikailag sérült, és így hagyományos módszerekkel menthetetlen flash adattárolók mentését. A módszer segítségével a szakemberek – figyelmen kívül hagyva a flash tárolók különböző típusainak eltérő felépítését és működését – közvetlenül a memóriachipekből olvassák ki a tárolt tartalmat. Az így kinyert adathalmazt egy szintén KÜRT fejlesztésű visszafejtő eljárással varázsolják ismét értelmezhetővé más szoftveralkalmazások számára. Így a KÜRT technológiája nemcsak a ma használatos flash-eszközök szinte valamennyi adatvesztési problémáját képes orvosolni, de felkészült a várhatóan hamarosan nagy számban elterjedő több tíz gigabájtos flash disk-ek (nagy tárolókapacitású, flash technológiát használó adattárolók) adatmentésére is.

A flash technológia még olyan fiatal, hogy jelenleg nincsenek szabványszerű adattárolási szabályai. Ezek a változó struktúrák követelik meg a folyamatos fejlesztéseket, a speciális igények pedig a személyre szabott megoldásokat. Az egyedi gyártók struktúráira is megoldást kínáló információbiztonsági cég mérnökei folyamatos workshopok keretében osztják meg tapasztalataikat egymással. A KÜRT szakemberei havi rendszerességgel utaznak egyik központjukból a másikba, hogy az újabb és újabb technológiák a magyar főhadiszálláson kívül minden leányvállalatnál (Németország, Ausztria) – a fejlesztést követően a leghamarabb – alkalmazhatók legyenek.

A speciális szolgáltatást átlagosan egy nap alatt végzik el a cég szakemberei. A technológia sikeressége eléri az igen jó aránynak számító 75%-ot.

Valencsák Csaba

Telekommunikációs koordinátor

Siemens ZRt.

SBS ORS

T:36-1-471-2677

F:36-1-471-1421

M:36-303-717-537

@: csaba.valencsak@siemens.com"

Szerintem játszani carpc-hez közel tökéletes.

Link to comment
Megosztás:

...

ilyen árak mellett nem szenvednék egy néhány gigás kis mütyürrel:

40GB Samsung 2.5" 5400rpm 8MB Cache notebook winchester 1 év 9 840,-

60 GB Samsung 2.5" 5400rpm 8MB Cache notebook winchester 1 év 10 920,-

80 GB Toshiba 2.5" 5400rpm 8MB cache notebook winchester 1 év 12 360,-

100 GB Samsung 2.5" 5400rpm 8MB Cache notebook winchester 1 év 14 160,-

120 GB Toshiba 2.5" 5400rpm 8MB Cache SATA notebook winchester 1 év 15 600,-

használtan már 4-5e-ért lehet 40-60 gigásakat kapni...

Link to comment
Megosztás:

Teljesen jogos, én is winyó párti vagyok.

Egy 8 gigás pendrive áráért már használt 160 gigás sata-s noti winyót lehet kapni, de én biztos, hogy csak kiforrot konfigba tenném.

Első körben szeritnem jó próbára, tesztre a memokártya is.

Link to comment
Megosztás:

Megmondom a frankót, szép dolog a noti winyó, csakhát fene tudja mit szól a hézagos macskakőhöz. Nekem már nem egy, nem kettő 2.5" HDD ment gallyra ilyen-olyan körülmények közt - pl. mert a notebookot beraktam a csomagtartóba a 38-as Kicker CompVR mellé és azt a rezgést valamiért nem komálta - na ez előfordulhat CarPC-vel is.

Az én olvasatomban a rendszer menne a CF kártyára (nem pendrive, hanem IDE adapteres CF). Így a rendszerfájlok a fix, mozgó alkatrész nélküli CF-en ücsörögnének, ha kalapáccsal ütöm talán nem bírja, de egyébként elnyűhetetlen, egy Extreme III meg már elég gyors is. Természetesen kell HDD, de erre pedig a swap partíció (vagy virtuális mem) és a fix, de pótolható adatok kerülnek. Sztem autóba 40 GB-nál többnek nincs értelme, talán kevesebb is elég. A filmeket nem itt fogom archiválni. A pendriveoknak csinálnék pl. a hamutartóba (nem dohányzom) rejtett, de könnyen elérhető USB aljzatot hogy meg lehessen hallgatni/nézni ad-hoc cuccokat is. Ide tennék egyébként egy RJ45-öst is, hálózathoz, bár manapság már WiFi sem kerül semmibe, de a drót az drót. Végül, de nem utolsósorban, a kesztyűtartóba mindenképp bebarkácsolnék egy (slim) DVD olvasót, mert agybaj, amikor valaki hoz egy filmet vagy CD-t egy talin, és nem tudod megnézni, vagy begrabbelni, mert épp nincs nálad notebook... menet közben ez nemigen kéne, de azért jó, ha van.

Link to comment
Megosztás:

Megmondom a frankót, szép dolog a noti winyó, csakhát fene tudja mit szól a hézagos macskakőhöz. Nekem már nem egy, nem kettő 2.5" HDD ment gallyra ilyen-olyan körülmények közt - pl. mert a notebookot beraktam a csomagtartóba a 38-as Kicker CompVR mellé és azt a rezgést valamiért nem komálta - na ez előfordulhat CarPC-vel is.

Az én olvasatomban a rendszer menne a CF kártyára (nem pendrive, hanem IDE adapteres CF). Így a rendszerfájlok a fix, mozgó alkatrész nélküli CF-en ücsörögnének, ha kalapáccsal ütöm talán nem bírja, de egyébként elnyűhetetlen, egy Extreme III meg már elég gyors is. Természetesen kell HDD, de erre pedig a swap partíció (vagy virtuális mem) és a fix, de pótolható adatok kerülnek. Sztem autóba 40 GB-nál többnek nincs értelme, talán kevesebb is elég. A filmeket nem itt fogom archiválni. A pendriveoknak csinálnék pl. a hamutartóba (nem dohányzom) rejtett, de könnyen elérhető USB aljzatot hogy meg lehessen hallgatni/nézni ad-hoc cuccokat is. Ide tennék egyébként egy RJ45-öst is, hálózathoz, bár manapság már WiFi sem kerül semmibe, de a drót az drót. Végül, de nem utolsósorban, a kesztyűtartóba mindenképp bebarkácsolnék egy (slim) DVD olvasót, mert agybaj, amikor valaki hoz egy filmet vagy CD-t egy talin, és nem tudod megnézni, vagy begrabbelni, mert épp nincs nálad notebook... menet közben ez nemigen kéne, de azért jó, ha van.

nálam meg bő évet ment a normál asztali maxtor 40/7200/2 a skodában, nem kimondottan kímélő rögzítésben, és kutya baja... előtte is körfűrész hangja volt, meg most is az van... :) nem aggódok érte, a következő konfigba is vinyót rakok...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

egy időben én is gondolkodtam azon,h gépet tegyek az autóba...

ami érdekelne,hogy nem zavar-e titeket (vagy a can-buszt) a magasfrekis zaj,amit szór egy szgép a kocsiban?

alapesetben nagy részét kivédi az ember a fém házzal, de ha ház nélkül van beszerelve....

magasfrekis zajforrás a kapcs. üzemű táp (elég csúnyán...bár itt nem tudom,milyen tápok vannak,12 voltra...), a processzor és esetleg a vincsi,de az nem annyira... mindenesetre első kettő elég szépen 'szennyez'...

volt ilyennel gondotok? és ha igen,hogy oldottátok meg?

Link to comment
Megosztás:

Az autóelektronikákat válogatott ("automotive" specifikált) alkatrészekből, eleve nagyfrekis zavarszűréssel készítik és pár GHz-ig tesztelik is.... Csúnya lenne, ha pl. az ABS vagy más "letfontosságú" modul besz@rna, mert pl. rádiótelefon, vagy más nagyfrekis, nagyenergiájú eszköz bezavarna, esetleg épp EM szeméttel teli környéken közlekedsz.... A számítógép EMC szempontból kutyafüle egy mobilhoz képest.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.