Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Car-PC


FPeter

Recommended Posts

Közben a projekt nálam is változott picit. CarPC-nek egy régi (P4 Northwood 2.66 GHz CPU, 1GB DDR1 RAM, blablabla) IBM Netvista gépet vetem nemrég, viszont az integrált hangkártya zajos mivolta miatt lecseréltem egy 1.6GHz-s Atom cumóra. Alacsonyabb áramfelvétel, modernebb technika, tisztább hang. Jó lesz. :D Ja, tápkérdést is megoldottam. Nem stílusos, amolyan snassz megoldás. 150W-os inverter, IBM Netvista táppal (ez volt kéznél, régen ilyeneket gyártottunk ;)) A táp mérete kisebb az átlagosnál, és csak 250 W-os, de tuti elég.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 127
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szóval Octaviaból ültál át H Astrába? :D

igen... meg nem bántam, mert abból a példányból ki kellett szálni, olyan gondjai voltak törés miatt, de nem sokat gondolkodnék ha valaki mindenáron adni szeretne a mostani helyett egy RS octavia-t ;)

Link to comment
Megosztás:

Közben a projekt nálam is változott picit. CarPC-nek egy régi (P4 Northwood 2.66 GHz CPU, 1GB DDR1 RAM, blablabla) IBM Netvista gépet vetem nemrég, viszont az integrált hangkártya zajos mivolta miatt lecseréltem egy 1.6GHz-s Atom cumóra. Alacsonyabb áramfelvétel, modernebb technika, tisztább hang. Jó lesz. :D Ja, tápkérdést is megoldottam. Nem stílusos, amolyan snassz megoldás. 150W-os inverter, IBM Netvista táppal (ez volt kéznél, régen ilyeneket gyártottunk ;)) A táp mérete kisebb az átlagosnál, és csak 250 W-os, de tuti elég.

én sem a régi vassal építettem újra a rendszert, hanem vettem egy D201GLY intel lapot, és beszúrtam cirka ugyanoda mint ahol a másikban volt... :P katt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.