Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Zenebutik


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 640
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

'szomat a rappbe má! :huh:

Aki tökös ilyet hallgat:

Tony Iommi & Glenn Hughes - What You`re Living For

Két öreg mester lemeze,de a mai fiatal zenészek sorban állnának náluk a receptért,ha fele ilyen jó dalokat tudnának írni.

Tony Iommit ugye nem kell bemutatnom senkinek,aki kicsit is szereti a 70-es évek rockját.Ő a Black Sabbath bal kezes gitáristene.

Glenn Hughes pedig a Deep Purple-ben nyomta.

Én tavaly voltam a koncertjén az A38-on.Úgy mentem oda,hogy: "Na nézzük milyen nosztalgia est lesz ez!"

Hát bokánfostam magam!Az öreg jobb,mint valaha!Iszonyatos hangja van még mindig,egy percig sem volt nosztalgia.

Aki szemfüles észre veszi,hogy a Red Hot Chili-s zenészek nyomják neki a zenét! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az első riportokat BRG MK-29 Juno-val csináltuk, már az iskolában is hangtechnikus voltam. Ennek ellenére a kedvencem a Tesla B90 szalagos magnó volt. 1,5 éves koromban simán befűztem és bekapcsoltam szüleim nem kis meglepetésére. :lol: Aki nem ismerné ez az: http://arukereso.vatera.hu/tesla_b90_es_orsos_50378485.html

Udi!

Nekem ilyen van itthon,csak össze kellene rakni!

DSCF1369.preview.JPG :huh:

Apunak sok szalagga van hozzá,6évesen már profin fűztem be és nyomtam rajta a Led Zepp-et,Deep Purple-t és más ilyen finomságokat!

Link to comment
Megosztás:

B100-as az álom volt a számomra mivel az sztereó....nekem van kb. 80 db Tanért-es Polimer szalagom ami még nem volt használva és magyar-irodalom ált.isk tananyag van rajta....azokra dolgoztunk, vágtuk az iskolarádió műsorát mivel ezt kézzel simán lehetett vágni mint a nagyok a rádióban. :huh: Fel kell éleszteni a B100-ast mert nekem is van egy csomó gyermekkori hangfelvételem amit digizni kellene CD-re.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.