Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Mondjuk egy január 5 vagy 6? Azaz egy hét múlva? Pláza vagy Árkád?

Én január 4-ig minden nap este 6-ig dolgozok, úgyhogy addig nekem nem lenne igazán jó.

Nekem ált. este jó, úgyhogy 6 után is jó, sőt akkor jobb. Egyhapsit is invitáljuk meg, meg aki még Pécsről v. környékéről van.+ aki erre jár :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ált. este jó, úgyhogy 6 után is jó, sőt akkor jobb. Egyhapsit is invitáljuk meg, meg aki még Pécsről v. környékéről van.+ aki erre jár :lol:

Írok neki is, meg Korinak is pü-t, hogy nézzenek be ide! Sőt megpróbálom Gyurkát is rábeszélni :huh: , hátha. Én már ismerem mindegyikőjüket, de egymást még szerintem nem ismerik.

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Rájöttem, hogy az összejövetelek azért is lesznek jók, mert látni fogják mások is és lehet, hogy jópáran így csatlakoznak. Reméljük!

A tömeg vonzza az egyéneket! Úgyhogy csináljunk tömeget. Meg ha meglátunk egy magányos opelest (főleg ha csaj lesz) egy parkolóban, akkor majd jól körbeálljuk, oszt addig nem engedjük el, míg be nem lép a sexcióba :huh: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.