Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Hát, nekem ez a fog egy tank naftámba kerül, mire minden a helyére kerül. Egy fél tanknyit visszakapok, igaz, csak jövőre :)

Azért tök szar érzés, hogy egy ép foggal kevesebb van a pofámban :)

Na örülj neki nekem a bal 6 os fent levan törve mikor megvolt fele mondtam adokicsajnak tépje ki,, aaa ezt meglehet menteni kiidegelte aztán gyökértömés a pótlás elmaradtt mostmeg levan törve szinte csutkára,,, és még félbe is tört hosszába ha várok egy kicsit lehet kiesik magától is :) és sporoltam egy kis lét :D

Link to comment
Megosztás:

Na örülj neki nekem a bal 6 os fent levan törve mikor megvolt fele mondtam adokicsajnak tépje ki,, aaa ezt meglehet menteni kiidegelte aztán gyökértömés a pótlás elmaradtt mostmeg levan törve szinte csutkára,,, és még félbe is tört hosszába ha várok egy kicsit lehet kiesik magától is :) és sporoltam egy kis lét :D

Ha már szóba hoztad: A bal fölső 6-ost nekem is meg kell még csináltatnom, mert van benne egy nagy tömés (még jó régen csinálták). Namost a doki azt mondta, hogy el van halva a 3 gyökérből 2 biztosan. Szóval a következő akció: régi tömés ki, gyökérkezelés, új tömés be. Valahogy nem vágyom erre a beavatkozásra!

Amúgy rögtön húzni nem szeretnek, először meg kell próbálni megmenteni a rossz fogat! Először csak egy fúrás + tömés. Majd néhány év múlva, régi tömés ki, gyökérkezelés, újra tömés. Aztán a legvégén mégis ugrik kifelé. És addig hányszor van vele munkája, ami nem kevés pénz. :) Ezért kellene vigyázni a fogakra! Sajnos most már késő :)

Link to comment
Megosztás:

Ha már szóba hoztad: A bal fölső 6-ost nekem is meg kell még csináltatnom, mert van benne egy nagy tömés (még jó régen csinálták). Namost a doki azt mondta, hogy el van halva a 3 gyökérből 2 biztosan. Szóval a következő akció: régi tömés ki, gyökérkezelés, új tömés be. Valahogy nem vágyom erre a beavatkozásra!

Amúgy rögtön húzni nem szeretnek, először meg kell próbálni megmenteni a rossz fogat! Először csak egy fúrás + tömés. Majd néhány év múlva, régi tömés ki, gyökérkezelés, újra tömés. Aztán a legvégén mégis ugrik kifelé. És addig hányszor van vele munkája, ami nem kevés pénz. :) Ezért kellene vigyázni a fogakra! Sajnos most már késő :)

Ha kihull lesszmajd porcelán :) De igen a fog az drága manapság!

Link to comment
Megosztás:

ne mán reggelránéztem a topikra,most meg győzök olvasni. Szóltál volna hogy fáj a fogad,akkor tudok pár arcot mohácson akik nem csípik az opeleseket. És az ingyé van :)

Párod helyében biztos nem vállalnám a fogad húzását, mert ha vmit nem úgy csinál, ahogy neked tetszik,akkor kész a válóper. De legalább megtudnád milyen egy caravan hátuljában élni.

Link to comment
Megosztás:

Csütörtökön végre lesz zk-ja az ominak. Reggel 8-ra megyünk a két Omegával a gázautóhoz, majd fél1-re kell a Penthénél megjelennem távirányító programozásra. Megpróbálunk elugrani Gyulához,és előterjeszteni egy kedvezmény lehetőségét.

Link to comment
Megosztás:

Csütörtökön végre lesz zk-ja az ominak. Reggel 8-ra megyünk a két Omegával a gázautóhoz, majd fél1-re kell a Penthénél megjelennem távirányító programozásra. Megpróbálunk elugrani Gyulához,és előterjeszteni egy kedvezmény lehetőségét.

Ha nagyon ráértek, beugorhatsz hozzám is, nappalos leszek :)

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz!

És az új arcok nevét nem is nagyon tudom :) , többek között a Tiédet sem :) , mivel mindenkinek úgy mutatkoztál be, hogy "Lomha vagyok"! Pedig elég jó tempóban jöttél lefelé a dombon :D

Valódi nevem Steinbrunner Tibor, de mindenki Lomhának szólít és szeretném ha ez így is maradna!Nem szeretem a saját nevem.Amúgy onnan a Lomha, hogy volt egy X20SE B Omegám és az...szerintem nem kell részleteznem. :)

Link to comment
Megosztás:

uhh... kitört a váltóházból is?

vazze, akkor én még örüljek, hogy "csak" a difi bolygóművéből távozó fogak csak a belső részeket tették tönkre az ősszel. :)

Csak egy kicsit kinyomta a difi fölött. 2cmX1cm lyukat csinált.Még nem szedtem szét,de így is megy csak kerreg meg nehezen veszi a sebességeket. De márt találtam váltót csak nincs rá keret.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.