Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Honlap a helyén tehát itt elérhető már : http://mediterran.opelclub.hu ez a végleges nem variálok ...

Pedig készíthetnél vagy 5-6 verziót, aztán megszavazzuk, és a 7. lesz a végleges. :D :D :D :D

... kell majd még egy Admin aki a galériát meg pár cikket hírt is rendez rajtam kívül és én Norbira gondútam ;)

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Honlap a helyén tehát itt elérhető már : http://mediterran.opelclub.hu ez a végleges nem variálok viszont kell majd még egy Admin aki a galériát meg pár cikket hírt is rendez rajtam kívül és én Norbira gondútam :D

A tagokban majd szórj el pár vesszőt mert úgy néz ki mintha Lomha és 8V két ember lenne(pedig egyedüli hatökör). :D Meg elküldhetnéd azt a képet ami az előző honlap tetején volt, ilyen Opel jeles nonfis izé.

Link to comment
Megosztás:

Hozzászóltam volna legalább egy fél oldalt, de szétkapcsolt időtúllépés miatt.... :D , oszt minden itt veszett el :D

Na de a lényeg:

1: Grat az oldalunkért..

2: Tegnap nyomtam egyet egy vadi zsíros 320-as D Bömössel.... Nem bírtunk egymással.... Gyorsulás ugyan az, végsebesség (235 km/h!!!) ugyan az, viszont kanyarna el kell ismernem jobban fekszi az utat, az enyem sodródott kifele, az övé meg állt, mint a Katiba a gyerek....

De viszont (nyelvtanilag helyes!!!!) meg kelett állapítanom, hogy nem éri meg az X millió forintot, mert még egy öreg Omegát sem sikerűlt faképnél hagynia :D

3: Ma is inni kell, mert a Muteréknak tartjuk a nevenapjukat.... A kedves elnökúr most nyomott le egy pohár SZÓDÁT!!!!!

Kemény mi?

Link to comment
Megosztás:

Vállalom egy összefoglaló elkészítését a kaposvári taliról.

A galéria karbantartása miből állna?

A szódát egy ü. pezsgő és három pohár vodkás nari után nyomtam :D

Megvolt a lengéscsillapító csere. Ezek után rájöttem, hogy elöl is kell :D

Link to comment
Megosztás:

Hé paraszt melyik út vezet Budára????? Minden út Rómába vezet...

Nekem van ülés fűtésem, de üdv a csapatban :D Én is most ismerkedek a fórum rejtelmeivel....

Én menten a tesóm után és azok az előzések nem semmik, miket Ő képvisel..... :D

Na mellé kell beülni, ha valaki túlélőtúrán akar részt venni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.