Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

szasztok :D villányban lesz majd máj 1 én ilyen veterános tali meg ilyen egyéb dolgok is . oda megy valaki ? csak úgy érdeklődöm ...

ha jó idő lesz ki kellene nézni esetleg (fejvakarós szmájli)

Itt van a szomszédban, szerintem Kornél meg én lehet, hogy átnézünk.

Link to comment
Megosztás:

szasztok :D villányban lesz majd máj 1 én ilyen veterános tali meg ilyen egyéb dolgok is . oda megy valaki ? csak úgy érdeklődöm ...

ha jó idő lesz ki kellene nézni esetleg (fejvakarós szmájli)

bázzzzzeg!!3 percecskényire van!!!olyan messze én nem megyek!!!!(majd azé szólj rám hogy el ne felejtsem!persze hogy átnézek!!eddig legalábbis ugy néz ki!) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mi ez a dögvész? :D

Tiu már egy hete nem volt, Kojak is már vagy 3 napja, Babu is már több, mint egy hete (bár Ő más tészta :D ). Egyhapsi-ról, meg Gyurka-ról már nem is beszélve (utóbbiról elmondhatjuk, hogy csak támogató tag) .

Úgy látom, már régen volt a legutóbbi tali. :D

Link to comment
Megosztás:

Mi ez a dögvész? :D

Tiu már egy hete nem volt, Kojak is már vagy 3 napja, Babu is már több, mint egy hete (bár Ő más tészta :D ). Egyhapsi-ról, meg Gyurka-ról már nem is beszélve (utóbbiról elmondhatjuk, hogy csak támogató tag) .

Úgy látom, már régen volt a legutóbbi tali. :D

Na ja ezvan , majd jönnek! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.