Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Ezt már beírtam az Omega B fórumra is, de benyomom ide is, hátha valakinek van ötlete:

Az ablakmosó betöltőcső zörög mint a rossebb. Megnéztem, hogy mi lehet a gáz és láttam, hogy ki van ugorva a helyéről. Megpróbáltam visszarakni, de nagyon nem akart a helyére menni, mint később rájöttem azért mert a döntött feje és a lemez között van vagy 5 fokos eltérés! Gondoltam biztos elöregedett és deformálódott, így hát vettem egy másikat! Ez sem jó! A tartály a lökhárító vason van rajta és kb. fél centivel előrébb kéne, hogy legyen ahhoz, hogy a cső megfelelően dőljön! Azt csak látnám a lökösön ha annyira megnyomták volna, hogy a vas beljebb ment! Ilyenkor mi van? Eddig jó volt, 5 napja csinálja ezt! Már szétvág az ideg.

Ui: Nincs valakinek B Omi sedan hátsó lököse?

Link to comment
Megosztás:

Kiderült, hogy egy biztosítós megnézte a BM nyilvántartást, és feltűnt neki, hogy anyum autójának még mindig én vagyok a tulajdonos, ezért nem akartak fizetni. Sajnos addig nem terjedt az IQ hogy megnézzék ki az üzembentartó. 2002 óta éccsanyám. Küldtem egy mailt, amiben mindent leírtam. Most várom a döntésüket.

Norbi. Mi a helyzet az 1 forintosokkal?

Ki jön évzáróra?

Még mindig nem hívott a szaki, hogy vihetném a gépet.

figy Karcsibátyámhoz viszed ?

Link to comment
Megosztás:

Ezt már beírtam az Omega B fórumra is, de benyomom ide is, hátha valakinek van ötlete:

Az ablakmosó betöltőcső zörög mint a rossebb. Megnéztem, hogy mi lehet a gáz és láttam, hogy ki van ugorva a helyéről. Megpróbáltam visszarakni, de nagyon nem akart a helyére menni, mint később rájöttem azért mert a döntött feje és a lemez között van vagy 5 fokos eltérés! Gondoltam biztos elöregedett és deformálódott, így hát vettem egy másikat! Ez sem jó! A tartály a lökhárító vason van rajta és kb. fél centivel előrébb kéne, hogy legyen ahhoz, hogy a cső megfelelően dőljön! Azt csak látnám a lökösön ha annyira megnyomták volna, hogy a vas beljebb ment! Ilyenkor mi van? Eddig jó volt, 5 napja csinálja ezt! Már szétvág az ideg.

Ui: Nincs valakinek B Omi sedan hátsó lököse?

Nekem már van egy jó és egy jó állapotú :lol:

Ha kiszeded a hűtőrácsot, akkor sem látod a probléma forrását? Nem hinném, hogy a tartóvasról levállna a tartály, így tényleg a vas deformálódhatott. Igaz annak látható nyomai lennének a lökösön.

Link to comment
Megosztás:

Nekem már van egy jó és egy jó állapotú :D

Ha kiszeded a hűtőrácsot, akkor sem látod a probléma forrását? Nem hinném, hogy a tartóvasról levállna a tartály, így tényleg a vas deformálódhatott. Igaz annak látható nyomai lennének a lökösön.

És az egyik jó állapotú nem eladó véletlen? ;)

Kiszedtem a hűtőrácsot, másképp nem is lehet hozzáférni a csőhöz normálisan. Nem vált le a tartály, a vas is jónak tűnik, egyszerűen nem értem...

Link to comment
Megosztás:

Megoldódott az ablakmosó-betöltő problémája! De a rejtélye nem. Megmelegítették a lökösvasat és meghúzták előre kicsit, de érthetetlen, hogy miért állt rosszul. :D

X aktás sztorinak hangzik ;) Dana Scali ügynök ,,,? kérdezted már tőle is,, ? vagy Muldert? :P :D

(tán neki dzsaltak ... nem tesó ??)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.