Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

szerintem ugy mint nálam egy 2,4cm átéröjö lukat kell furni a kupakra ahol bemennek az izzó vezetékei!de 6000-nél nagyobbat nem érdemes beletenni mert esöben nem fog látni semmit!!

Szerintem már a 6000 is sok. Egyrészt gyengébb a valós fénye, másrészt a rendőr hamarabb kiszúrja. Itt Pécsen most nagyon rámentek erre, sorban mesélik a boltban a vásárlók, hogy megbüntették őket a xenon miatt.

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Újraindul az autó@ ingyenes magazin. Az "új" első számban egy dízel F Astra dtl lesz a használt autó rovatban. A szerkesztő jó barátom és megkeresett, hogy nem e tudok pár tanácsot adni, hogy mire kell odafigyelni a vásárláskor. Mindenki dobja be holnapra ami eszébe jut, én elküldöm neki és megkérem, hogy említse meg, hogy a Mediterrán Opel Club volt a segítsége. Egy kis ingyenreklám. Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Élőben még én sem. Csak a Kadett Klubnál gyűjtögetjük az érdekes Kadetteket és ott már több is előfordult belőle.

ha nem vagyok szemtelen, tennétek fel ilyen érdekes, és különleges képet ,vagy dobnátok el nekem emailba ,ha lehet ,előre is köszönöm :excl:

Link to comment
Megosztás:

ha nem vagyok szemtelen, tennétek fel ilyen érdekes, és különleges képet ,vagy dobnátok el nekem emailba ,ha lehet ,előre is köszönöm :excl:

Sajnos nem tároljuk el a képeket, valaki felrakja, utána megbeszéljük a látottakat aztán kész. De most, hogy mondod, tényleg össze kéne gyűjteni ezeket. Majd utánajárok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.