Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szóval ennyire vágytok arra hogy emeljem zseniális rögtönzéseimmel,

sziporkázó humorommal és ellenállhatatlan jófejűségemmel az esemény színvonalát?? ;)

Hát legyen! :lol: :rolleyes:

Készülj kisnyugdíjas! Hozz magaddal pézt meg egy ezrest kávéra! :blink: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval ennyire vágytok arra hogy emeljem zseniális rögtönzéseimmel,

sziporkázó humorommal és ellenállhatatlan jófejűségemmel az esemény színvonalát?? :D

Hát legyen! :D :rolleyes:

Készülj kisnyugdíjas! Hozz magaddal pézt meg egy ezrest kávéra! :blink: ;) ;)

Helyes. Ám ki-ki alapon lessz a tali. Én kikérem, te meg kifizeted. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Jó lenne összerántani a győri társaságot egy tali erejéig. Eljöhetnének olyanok is (főleg), akik eddig nem voltak. Az időpont jövő péntek, az esti órákban. A helyszín a Pezo lenne. Petz Lajos, Roosevelt sarok.

Ma este 8? Összefutunk? Ezen a 7végén van az új Astra bemutatója!!!!!!!!! El kell mennünk!!

Link to comment
Megosztás:

Jót dumáltunk tegnap este. :lol: Csak azt nehezményezem, hogy ehhez kellett két régión kívüli tag is. :lol: Nem nagyon akaródzik a helyi menőknek minitalira járni. Persze akinek családi elfoglaltsága van, azt megértem. :lol:

Én mennék, de most minden héten Egerszalókon vagyok, most ugyan hazaértam 6-7-re, de vannak házastársi kötelezettségeim, és nem lehet Opel talira hivatkozva kitérni előlük. :lol: Mosogatás, porszívózás...stb.stb. :P De remélem ahogy bejön a jobb idő kapunk munkát közelebb is, aztán reszkessetek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jót dumáltunk tegnap este. :lol: Csak azt nehezményezem, hogy ehhez kellett két régión kívüli tag is. :lol: Nem nagyon akaródzik a helyi menőknek minitalira járni. Persze akinek családi elfoglaltsága van, azt megértem. :lol:

Remélem kellemes meglepetést okoztunk Ádámmal. :lol:

Voltunk a kórházparkolóban is, de alig voltak ott, opelesek abszolút nem voltak. :P

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Új vagyok a forumon meg Győrben is szoval ha nem lenne gond és a munkaidőm engedi akkor nagyon szivesen összefutogatnék kedves jofej opeles emberkékkel.Csak sajnálatos modon nagy a paszivitás a forumon.Szoval ha van valami megmozdulás szoljatok!!!!

További szép napot mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok a forumon meg Győrben is szoval ha nem lenne gond és a munkaidőm engedi akkor nagyon szivesen összefutogatnék kedves jofej opeles emberkékkel.Csak sajnálatos modon nagy a paszivitás a forumon.Szoval ha van valami megmozdulás szoljatok!!!!

További szép napot mindenkinek!

Ma este 8-kor Pezo. Ott tudsz ismerkedni jófej opeles emberkékkel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.