Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Delta? Egész jó zenéjük van. :D

Jó is. Májusban voltam Delta buliban Enesén reggel 6ig sikeresen elbuliztam :rolleyes: Hening, menni fogok jövőhéten 100%, Szelidre én nemhiszem, de Blitz-re ugy néz ki hogy megyünk. Csak ez a Delta nagyon bejön nekem, aztán most ittlesznek Szany-ba, elakarok menni, meg a csaje is ugy van vele ;) Pötty, zenegépbe nem ojan jó mint élőbe :D

Link to comment
Megosztás:

Jó is. Májusban voltam Delta buliban Enesén reggel 6ig sikeresen elbuliztam :rolleyes: Hening, menni fogok jövőhéten 100%, Szelidre én nemhiszem, de Blitz-re ugy néz ki hogy megyünk. Csak ez a Delta nagyon bejön nekem, aztán most ittlesznek Szany-ba, elakarok menni, meg a csaje is ugy van vele ;) Pötty, zenegépbe nem ojan jó mint élőbe :D

Tudom ééén :D

Link to comment
Megosztás:

Az faxa. :D

Kimegyek érted, ha gondolod. :rolleyes: :D

Pedig akkor pont most kellene megnézni. :P

Jaaj ne máár,naggyon szívesen mennék,de nem akarok így menni,meg asszonykának megígértem ,elmegyünk a városba

eszünk csavar fagyit ;) :D

Meg holnap megyek Balatonra is reggel,pihi van korán :D

De kösze Hening,és Zotya neee csin.,hétfőn csere :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jaaj ne máár,naggyon szívesen mennék,de nem akarok így menni,meg asszonykának megígértem ,elmegyünk a városba

eszünk csavar fagyit :rolleyes: :D

Meg holnap megyek Balatonra is reggel,pihi van korán :D

De kösze Hening,és Zotya neee csin.,hétfőn csere :D :D

Van még olyan? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.