Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Siesstek, mert égeti a sok pénz a zsebemet :) :) :lol:

Az enyémet is... Azé adok 30000 -et a mocskos bu. sííp..nak gyorshajtásér.... amelyik a fényképet csinálta vegyen minden virágot... és az anyukája sírjára vigye.... Bax.. síp..assák a ku síppp a anyujuk p..sííp..ját... <_<

Link to comment
Megosztás:

Az enyémet is... Azé adok 30000 -et a mocskos bu. sííp..nak gyorshajtásér.... amelyik a fényképet csinálta vegyen minden virágot... és az anyukája sírjára vigye.... Bax.. síp..assák a ku síppp a anyujuk p..sííp..ját... <_<

pont úgy írod mintha kérték volna h gyorsabban menjél :)

Link to comment
Megosztás:

pont úgy írod mintha kérték volna h gyorsabban menjél <_<

Nincs igazad, nem az bántja, hogy lenyomták, hanem mocskos módon civil autóból. Lassan bicigliből fényképeznek.

Nálunk 60-ba már két éve rendőr saját civil meggybordó f astrájából klickelget, menet közben is, de már ismerik a kis g*cit.

Off vége részemről.

Link to comment
Megosztás:

Nincs igazad, nem az bántja, hogy lenyomták, hanem mocskos módon civil autóból. Lassan bicigliből fényképeznek.

Nálunk 60-ba már két éve rendőr saját civil meggybordó f astrájából klickelget, menet közben is, de már ismerik a kis g*cit.

Off vége részemről.

nemtom civil volt e az autó,.... de a rendőrbendőr kint ált ... és épp amit csacsogott.... leolvastama szájáról és ezt a nejem is látta sőt a végét hallottuk is... ezt mondta.... gyere csak köcsög ezt beszoptad...

Ezt majd azért majd egy levél keretében leírom.... és azt is hogy az a kis takony genyó akit az én adómból fizetnek és máshoz nem ért csak az autósokat baxtatni és felvette az egyenruhát mert az flessh.... És hogy kilegyen a kvótája engem meszel le... csak azt nem tudom hogy a bánatba mikor 2 autó volt előttem és nemvolt kanyar.... és tudom hogy 50 es tábla volt .... és azt is hogy a KM órám 60 többet nem mutatott.... Ja és köcsögözze az anyukáját... erről van szó....

Na de OFF befejezve.... kifizetem aztán kapják be... <_<

Link to comment
Megosztás:

nemtom civil volt e az autó,.... de a rendőrbendőr kint ált ... és épp amit csacsogott.... leolvastama szájáról és ezt a nejem is látta sőt a végét hallottuk is... ezt mondta.... gyere csak köcsög ezt beszoptad...

Ezt majd azért majd egy levél keretében leírom.... és azt is hogy az a kis takony genyó akit az én adómból fizetnek és máshoz nem ért csak az autósokat baxtatni és felvette az egyenruhát mert az flessh.... És hogy kilegyen a kvótája engem meszel le... csak azt nem tudom hogy a bánatba mikor 2 autó volt előttem és nemvolt kanyar.... és tudom hogy 50 es tábla volt .... és azt is hogy a KM órám 60 többet nem mutatott.... Ja és köcsögözze az anyukáját... erről van szó....

Na de OFF befejezve.... kifizetem aztán kapják be... <_<

Nálunk a takonyrendőrök rendesen örömtáncot járnak ha megbüntethetnek valakit, nem egy szemtanu volt rá :)

Link to comment
Megosztás:

Na de hogy stimmeljen a dolog a topikhoz... nekem egy 6 ágyas KŐHÁZ kő! ennyi ha lesz számlaszám tolom a bobót rá.... Jah és BW-re F16 al megyek... nehogy megen lemeszeljenek a semmiért.... Anti rendezz leszálló pályát!

Nekem elég lesz egy horgásszék <_< :) :)

De megkérnélek, hogy Ani legalább nálatok alhasson :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Valszeg mi is tutira megyünk.Annyi kérdésem lenne, hogy a házfoglalást mikor lehet elkezdeni és hova kell utalni a pénzt.A faház tartalmazza a belépőt, vagy azt külön meg kell még venni? Néztem a kemping oldalán, hogy üdülési csekket elfogadnak. Itt is lehet ezzel fizetni?

Ui:kutyát lehet vinni? :) az is echte germán <_< :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondhatjuk annak. :lol:

Jó is ez a plakát. :lol: pláne ,hogy a kocsimból egy kicsi , apró darabka is látszik rajta :) . bár lassan én is utalom a pénzt, mert ha nem akkor a végén még véletlen elköltöm. Az meg nem lenne jóóóó :) .

És amúgy tényleg vidám barakk leszünk remélem. Viszünk páleszt <_< (de akkor valaki hozzon olyan piát amit én is megiszok!!)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.