Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Skacok! Komoly kérdésem van! :) de ez most tényleg komoly:

Ti, mint gyakorlott alkoholizálók mit gondoltok, mennyi idő alatt ürül ki az alkohol teljesen a szervezetből, ha valaki nagyon beteázik?

Konkrétan: 10-én vérvételre kell mennem, de mivel 8-án van a szülinapom, ezért terveim szerint (és bánatomban - de ez nem ide tartozik most) ipari módon be kívánok rúgni. Tegyük fel, hogy ez sikerült, és megdöntöm a sok éves átlagomat. Ha vasárnap már nem iszom, akkor hétfő reggelre kiürül az alkohol a szervezetemből úgy, hogy a vérképemen ez ne látszódjon? :(

(ez nem a mikrobiológiai egyetem felvételi kérdése)

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Komoly kérdésem van! :) de ez most tényleg komoly:

Ti, mint gyakorlott alkoholizálók mit gondoltok, mennyi idő alatt ürül ki az alkohol teljesen a szervezetből, ha valaki nagyon beteázik?

Konkrétan: 10-én vérvételre kell mennem, de mivel 8-án van a szülinapom, ezért terveim szerint (és bánatomban - de ez nem ide tartozik most) ipari módon be kívánok rúgni. Tegyük fel, hogy ez sikerült, és megdöntöm a sok éves átlagomat. Ha vasárnap már nem iszom, akkor hétfő reggelre kiürül az alkohol a szervezetemből úgy, hogy a vérképemen ez ne látszódjon? :P

(ez nem a mikrobiológiai egyetem felvételi kérdése)

Ha szombat (vasárnap) hajnalban 2-3 óra körül már kidölsz de rendesen kialszod magad, valamint vasárnap normálisan megebédelsz, akkor szerintem ki kell ürülnie/fel kell szívódnia. Amúgy lehet is kapni ilyen italport is, ami gyorsítja ezt a folyamatot. Egy ebéd utáni energiaital/kávé is segíthet, aztán hétfőre is pihend ki magad, akkor szerintem nem lehet gond :( De nem vagyok gyakorlott alkoholizáló :lol:

Szerk.: Ha van valami jó módszer, akkor be is mehetne a GYíKba :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Komoly kérdésem van! :) de ez most tényleg komoly:

Ti, mint gyakorlott alkoholizálók mit gondoltok, mennyi idő alatt ürül ki az alkohol teljesen a szervezetből, ha valaki nagyon beteázik?

Konkrétan: 10-én vérvételre kell mennem, de mivel 8-án van a szülinapom, ezért terveim szerint (és bánatomban - de ez nem ide tartozik most) ipari módon be kívánok rúgni. Tegyük fel, hogy ez sikerült, és megdöntöm a sok éves átlagomat. Ha vasárnap már nem iszom, akkor hétfő reggelre kiürül az alkohol a szervezetemből úgy, hogy a vérképemen ez ne látszódjon? :(

(ez nem a mikrobiológiai egyetem felvételi kérdése)

Szeretnéd, hogy azt mondjuk : nem tisztul ki addig és lemaradsz a piálásról ? :D

Nem olyan rossz az a jaffa a szülinapon :P :hiya: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Komoly kérdésem van! :) de ez most tényleg komoly:

Ti, mint gyakorlott alkoholizálók mit gondoltok, mennyi idő alatt ürül ki az alkohol teljesen a szervezetből, ha valaki nagyon beteázik?

Konkrétan: 10-én vérvételre kell mennem, de mivel 8-án van a szülinapom, ezért terveim szerint (és bánatomban - de ez nem ide tartozik most) ipari módon be kívánok rúgni. Tegyük fel, hogy ez sikerült, és megdöntöm a sok éves átlagomat. Ha vasárnap már nem iszom, akkor hétfő reggelre kiürül az alkohol a szervezetemből úgy, hogy a vérképemen ez ne látszódjon? :(

(ez nem a mikrobiológiai egyetem felvételi kérdése)

Én csak inni szoktam, aztán méregetni már nem, hogy akkor most mennyi az annyi. :P

Link to comment
Megosztás:

oké: döntöttem! Mivel minden szülinapot több napig kell ünnepelni, és az opel tali is 3 napos, ami együtt jár a folyamatos, ilyen-olyan mértékű alkohol fogyasztással, valamint elsősorban opelesek vagyunk, másod sorban alkeszek (van akinél ez fordítva van), ezért a vérvétel mindenképpen háttérbe szorul. :) Egyszerűen nem tehetem meg magammal, hogy elrontom az év eseményét!!! :P Az orvosok meg amúgy is szeretnek vagdalkozni, főleg a szabijuk előtt, amikor nekik sem jön rosszul a plusz fagyi-pénz. Inkább bízok az alternatív gyógymódokban. Oszt vagy bejön, vagy nem :(

Link to comment
Megosztás:

Szerk.: Ha van valami jó módszer, akkor be is mehetne a GYíKba

:(

ez annyira egy mantás kérdés volt....mennyit lehet inni

(mondjuk nem egyszerű kritika a gsi-s topiknak)

:P na ki a kirááály? :hiya:

Nem olyan rossz az a jaffa a szülinapon

:) ezért még külön számolunk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na majd bw-n kiderül, hogy a gyakorlatban hogy teljesítesz :( :P :hiya:

Se a sebességgel, se a mennyiséggel nincsenek gondjaim. De próbára tehetsz. :lol:

Múltkor egy házibuliban kb. úgy éreztem magam mint egy udvari bolond, mert az egyik srác megtudta, hogy 3,5mp alatt iszom a sört, és utána az egész társaság előtt kellett eljátszani a dolgot vagy 3-szor. :)

Link to comment
Megosztás:

Se a sebességgel, se a mennyiséggel nincsenek gondjaim. De próbára tehetsz. :hiya:

Múltkor egy házibuliban kb. úgy éreztem magam mint egy udvari bolond, mert az egyik srác megtudta, hogy 3,5mp alatt iszom a sört, és utána az egész társaság előtt kellett eljátszani a dolgot vagy 3-szor. :)

Sörös Sanyiiiii...kihívváááááááás :( :P

Link to comment
Megosztás:

Se a sebességgel, se a mennyiséggel nincsenek gondjaim. De próbára tehetsz. :D

Múltkor egy házibuliban kb. úgy éreztem magam mint egy udvari bolond, mert az egyik srác megtudta, hogy 3,5mp alatt iszom a sört, és utána az egész társaság előtt kellett eljátszani a dolgot vagy 3-szor. :)

:( "Szegény" Sörös Sanyi a lagzinkon volt muszáj bizonyítani ezerrel :P sógor úgy megdöbbent a sebességétől, hogy még a stoppert is elfelejtette lenyomni, csak tátott szájjal bámult :hiya: ezen felbuzdulva pedig Sanyi fiamnak egyesével kellett bizonyítania a násznépnél, ennek is köszönhető, hogy a tudta nélkül ütötte el úgy a Gelkót, hogy ő közben a kocsiban aludt (már a Sanyi), és a Tascona cibálta (a Sanyit) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sörös Sanyiiiii...kihívváááááááás :P :hiya:

BW-en nem szokott ilyen ki iszik meg egy sört gyorsabban verseny lenni? :)

De aztán nem kikeverni a buborékot, meg melengetni, meg felét a mellkasra önteni, meg másik felét a pohárban hagyni és úgy asztalhoz csapni, hogy teljesen üres maradjon a pohár. :(

Link to comment
Megosztás:

Skacok! Komoly kérdésem van! :) de ez most tényleg komoly:

Ti, mint gyakorlott alkoholizálók mit gondoltok, mennyi idő alatt ürül ki az alkohol teljesen a szervezetből, ha valaki nagyon beteázik?

Konkrétan: 10-én vérvételre kell mennem, de mivel 8-án van a szülinapom, ezért terveim szerint (és bánatomban - de ez nem ide tartozik most) ipari módon be kívánok rúgni. Tegyük fel, hogy ez sikerült, és megdöntöm a sok éves átlagomat. Ha vasárnap már nem iszom, akkor hétfő reggelre kiürül az alkohol a szervezetemből úgy, hogy a vérképemen ez ne látszódjon? :(

(ez nem a mikrobiológiai egyetem felvételi kérdése)

sztem ne foglalkozz vele, volt h másnaposan mentem vérvételre és nagyon nem módosított a vérképen. elég ha vasárnap reggelig iszol csak :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.