Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

No igen... ha már Viktor meg Era nem írta bele magát, hogy milyen ügyesek voltak, akkor megteszem én... :huh: Nélkülük sem jöhetett volna létre az V. Blitz Weekend.

Meg még egy fontos...a CSERGŐ nélkül sem jöhetett volna létre a találkozó, aki megtolta a klubot egy kis pénzmaggal... :lol: KÖSZÖNJÜK!!!!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jah.... Loooooory.... 3:0 :huh: :lol: ^_^ Nem megy ez neked... :lol: :D

Apukám miről beszélsz :D Mi még szombat hajnalba afteroztunk Pé kocsijánál ás toltuk a progit B) :P

Mi is hazaértünk és k*rva jól érezte magát mindenki, legközelebb se hagyom ki az biztos :D

Köszönjük a szervezőknek és mindenkinek aki segített ezt e klassz talit megszervezni, jövőre REplay :D

Link to comment
Megosztás:

:huh: vazze :lol:

Lóri! Legközelebb gyere szondát fújni, mert azt hiszem, vittél volna minden pálmát :P csak negyed órát kell kibírni két piálás között :lol:

Jajaja, csak akkor nem ittamamikor lefelé vezettem meg amikor aludtam egy kicsit. Reggel már jól jött a gyógy sör ^_^

Higgyétek még most is beteg vook, reszketek mint egy nyárfalavél, de megérte, ennyi B)

Link to comment
Megosztás:

Én még mindig a buli hatása alatt vagyok. de az tuti,hogy jövőre viszek két kanna jó kávét és felhúzom az ébresztőmet 20 perces ébresztésre, hogy nehogy elaludjak szombatra :huh: . Bár szerintem ez is a korral jár, meg, hogy pénteken majdnem egész nap sofőrködnöm kellett és kifárasztott a calibrázás ^_^ . de gyúrok legközelebbre, mert a vadkerti buli után hatalmas izomlázam volt és most ezt hiányolom, pedig a szombati zene nagyon király volt. már épp kezdett a bugi jönni a lábamba, mikor felmentünk piautánpótlásért és eldőltünk az ágyon!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.