Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hali Mindenki!

Bár kicsit lemaradva, de én is szeretném megköszönni az első Blitz-em magam és barátnőm nevében is mindenkinek, aki szervezett, támogatott, lebonyolított és más egyéb munkákat végzett...

Nagyon jól éreztük magunkat, jó volt minden...jövőre is megyünk...de akkor már komolyan beszállunk a kupákért való harcba :huh: :lol: ^_^

Köszi még egyszer Mindenkinek!

Jani&Niki

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem tudom ,hogy mi történt velem ennyire még nem éreztem magam szarul!

Hajni még nagyon sokszor bocsika!!!!!!!!!!!!!!

A hétföt Én is a dokinál keztem,mert nagyon fájt a hátam és nem birtam kiegyenesedni! pedig állitolag Én estem rád.

Annak jobban örültem volna ha nem történt volna meg az esés.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem tudom ,hogy mi történt velem ennyire még nem éreztem magam szarul!

Hajni még nagyon sokszor bocsika!!!!!!!!!!!!!!

A hétföt Én is a dokinál keztem,mert nagyon fájt a hátam és nem birtam kiegyenesedni! pedig állitolag Én estem rád.

Annak jobban örültem volna ha nem történt volna meg az esés.

Meséld már el miért vagy minden tali után darabos kisebb-nagyobb mértékben ? :huh: :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem tudom ,hogy mi történt velem ennyire még nem éreztem magam szarul!

Hajni még nagyon sokszor bocsika!!!!!!!!!!!!!!

A hétföt Én is a dokinál keztem,mert nagyon fájt a hátam és nem birtam kiegyenesedni! pedig állitolag Én estem rád.

Annak jobban örültem volna ha nem történt volna meg az esés.

Előfordul... Az első vagy második BW-n a bulin Balázska esett rám, és neki repedt el a bordája... képzeljétek, ha fordítva történik... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Nem tudom ,hogy mi történt velem ennyire még nem éreztem magam szarul!

Hajni még nagyon sokszor bocsika!!!!!!!!!!!!!!

A hétföt Én is a dokinál keztem,mert nagyon fájt a hátam és nem birtam kiegyenesedni! pedig állitolag Én estem rád.

Annak jobban örültem volna ha nem történt volna meg az esés.

Fürikém, kis szívem B) lépjünk túl a dolgon :P Most poénból még az idegbecsípődésem is kijött a derekamba, csak azért, hogy szép legyen a történet. :D

Az igazat megvallva több okból is emlékezetes a 34. szülinapom :lol: Reggel még kérdéses volt, hogy maradunk e, éjszakára meg már olyan komoly fájdalmaim voltak, hogy még a jéger sem nyomta el - ezért is mentem el inkább aludni, egyszerűen nem bírtam. Ha hisztiztem, az ezért volt, de azt hiszem ez érthető. Bár amit én nyomtam, az nem is nevezhető szerintem hisztinek... szóval tudk én viselkedni, ha valammi nem jó valamiért, akkor megyek odébb, oszt jól van. :lol:

De az igazán meglep, hogy te is dokihoz mentél :D ekkorát taknyoltunk volna? :D mert ha igen, akkor qrva olcsón megúsztuk! Azt mondjuk láttam másnap reggel, hogy nem nagyon érted, minek megyünk kórházba, azt hittem legalább erre emlékszel :D

El kell, hogy mondjam: a gsi devilsesek mellettünk igazán kemény csókák zenében is, meg ivászatban is - de azt hiszem, lenyomtuk őket: ők padot dobáltak a másik lábára, mi meg élő embereket hajigáltunk betonra - és szombaton is nyomtuk a funkyt :huh:

(mondtam is a Tasnak, hogy talán körbe kéne kiabálni, hogy "kórházjárat" ^_^ )

Link to comment
Megosztás:

De emlékszem még akkor mondtam,hogy beviszlek a korházba!Csak nem biztos,hogy megtaláltam volna!

A hétre kiírt a doki ,hogy pihenjem ki magam és ne erölködjek.

^_^ igen, elég őszintén riadt kérdés volt B) és még komolyan is gondoltad... de opel talin találni egy 0,0-ás embert, igen nehéz :P

én meg már tegnap óta melózok, kollegák furikáznak, és nagyokat röhögnek a darabos mozgásomon :huh:

Mindegy, nincs gond, olcsón megúsztuk :lol:

Egyébként meg mindenkinek meg van a maga szokása, amikor van az orcájában:

- te emelgetsz embereket, és kacsingatsz

- Mélykék úszik vagy siel

- Gelko szupermenezik

- van aki erős lesz és bátor

- van, aki meg elhiszi, hogy jó hangja van :lol:

(a léggitár nem tartozik ide, mert azt józanul is művelem - de ha el kezdem énekelni a macskaköves utamat, akkor lehet aggódni :D)

Link to comment
Megosztás:

B) igen, elég őszintén riadt kérdés volt :P és még komolyan is gondoltad... de opel talin találni egy 0,0-ás embert, igen nehéz :lol:

én meg már tegnap óta melózok, kollegák furikáznak, és nagyokat röhögnek a darabos mozgásomon :huh:

Mindegy, nincs gond, olcsón megúsztuk :lol:

Egyébként meg mindenkinek meg van a maga szokása, amikor van az orcájában:

- te emelgetsz embereket, és kacsingatsz

- Mélykék úszik vagy siel

- Gelko szupermenezik

- van aki erős lesz és bátor

- van, aki meg elhiszi, hogy jó hangja van :D

(a léggitár nem tartozik ide, mert azt józanul is művelem - de ha el kezdem énekelni a macskaköves utamat, akkor lehet aggódni :D)

ne aggodjatok jobbuläst mindenkinek a gabona körök is megjelentek a hätso focipäjän itt meg az ufok is järtak a talin en mondom

Köszönöm a szervezest es mindenkinek ezt a felejthetetlen talit ^_^

Link to comment
Megosztás:

:lol: igen, elég őszintén riadt kérdés volt ^_^ és még komolyan is gondoltad... de opel talin találni egy 0,0-ás embert, igen nehéz B)

Hát én azon az ominózus estén biza 0,0 át fujtam volna, mert semmi alkoholt nem ittam! :huh: :P

Szombaton már egy kis bombapezsgő befigyelt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.