Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na nekem aztán ugyan mindegy milyen műfaj csak jó legyen a hangzása :) legyen szó rockról, rock@rollról, disco vagy bármilyen más jellegű zenéről.. <_<

Link to comment
Megosztás:

én 34 éves koromra döbbentem rá, hogy punk-rocker vagyok :) amikor még tini voltam, ilyen műfaj még nem is volt :) hát most csináltak egyet a kedvemért, hogy identitástudatom is legyen :lol:

Xray! Én őszintén megmondom (bár ezt már nem egyszer megbeszéltük), hogy nekem annyira nem jön be a te zenei ízlésed, de végtelenül értékelem, hogy te törődsz másokkal, és hajlandó vagy az ő fülüknek valót is játszani :lol: én önző vagyok. Én csak olyan zenét nyomnék, ami nekem jön be. A többiek meg menjenek aludni :lol: Most akkor te leszel a DJ? <_< Mert ha igen, akkor nekem nagyon szülinapom van (lesz akkor), és ha kell, embereket verek félre az útból, ha zenei kívánságom van! ^_^

Link to comment
Megosztás:

én 34 éves koromra döbbentem rá, hogy punk-rocker vagyok :) amikor még tini voltam, ilyen műfaj még nem is volt :) hát most csináltak egyet a kedvemért, hogy identitástudatom is legyen :lol:

Xray! Én őszintén megmondom (bár ezt már nem egyszer megbeszéltük), hogy nekem annyira nem jön be a te zenei ízlésed, de végtelenül értékelem, hogy te törődsz másokkal, és hajlandó vagy az ő fülüknek valót is játszani ^_^ én önző vagyok. Én csak olyan zenét nyomnék, ami nekem jön be. A többiek meg menjenek aludni :P Most akkor te leszel a DJ? <_< Mert ha igen, akkor nekem nagyon szülinapom van (lesz akkor), és ha kell, embereket verek félre az útból, ha zenei kívánságom van! :P

Ígyvan, két felé oszlik a banda , csípem mindkét felet , veszett nehéz dolog két ennyire nem rokon műfajból bulit csinálni ;) De igyekszem felnőni a klubbos ízléshez! Bár 1 közös van bennünk te is én is ja és Laci is utálja Republikot! :lol:

Ha fent is úgyakarják akkor én zenélek, vagy is ha a szabim nem huzgálják le akkor ott leszünk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hajni! Nagy buli lesz, mert péntek Ibolya nap, szombat meg Lacinap is lesz!

Szóval Sanyit le kell cibálni valahogy.

És valóban! :)

Sanyíííííííííííí!!!! Ha minden igaz, akkor MrMantának kész a 400asa a Blitzre, és kell neki egy utitárs (nem a krém ), hogy ne unatkozzon! Mi egyből RÁD gondoltunk! <_< Mi ketten megyünk a Makettal egy kocsiban, mert felidézzük a tavalyi Blitzet, és erősen reménykedünk majd, hogy nem robbanunk le :) És ne aggódj, mert nem kell majd beszélgetned sem a Lacival, mert úgysem hallanátok egymást :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.