Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Sziasztok! Sikerült szert tenni egy ilyen járgányra és csoda hogy találtam magyar fórumtémát ezzel a típussal kapcsolatban:)

A google csak a régi opc-s témát adja ki az pedig tavaly október óta döglött ahogy elnézem, eddig német és svájci fórumokon bóklásztam:-)

Ti is szoktatok bandázni péntek esténként a Lurdy parkolóba?

Egyébként angliában még mindig GSI néven futnak ezek a járgányok illetve van VXR változat is.

Üdv

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

Csütörtök a nap amit keresel ;)

Sziasztok! Sikerült szert tenni egy ilyen járgányra és csoda hogy találtam magyar fórumtémát ezzel a típussal kapcsolatban:)

A google csak a régi opc-s témát adja ki az pedig tavaly október óta döglött ahogy elnézem, eddig német és svájci fórumokon bóklásztam:-)

Ti is szoktatok bandázni péntek esténként a Lurdy parkolóba?

Egyébként angliában még mindig GSI néven futnak ezek a járgányok illetve van VXR változat is.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Csütörtök a nap amit keresel ;)

Én a calibrásokkal jártam ki egy jó ideig péntekenként, akkor valószínű hogy azért nem láttam még egy db opc-t sem:D

Olvastam hogy neked van bekötve tempomat, jól tudom hogy az X es motorkódnál úgy lehet megoldani hogy egy kis modul kell ami cibálja helyetted a bowdent

amikor be van kapcsolva?

Link to comment
Megosztás:

Én a calibrásokkal jártam ki egy jó ideig péntekenként, akkor valószínű hogy azért nem láttam még egy db opc-t sem:D

Olvastam hogy neked van bekötve tempomat, jól tudom hogy az X es motorkódnál úgy lehet megoldani hogy egy kis modul kell ami cibálja helyetted a bowdent

amikor be van kapcsolva?

szia,

mi csütörtökönként járunk lurdy-ba, ott mindig találhatá 1-2-3 OPC, pénteken max a vácira, vagy a pólushoz szoktunk kimenni.

A másik topic nem döglött, hanem a rengeteg komment miatt le lett zárva!

Nem elektromos gázpedálos motornál, mint az x20xer igen szükséges egy mozgató elektronika amit be kell kötni, van itt már aki megcsinálta is teljesen jól működik neki.

Link to comment
Megosztás:

szia,

mi csütörtökönként járunk lurdy-ba, ott mindig találhatá 1-2-3 OPC, pénteken max a vácira, vagy a pólushoz szoktunk kimenni.

A másik topic nem döglött, hanem a rengeteg komment miatt le lett zárva!

Nem elektromos gázpedálos motornál, mint az x20xer igen szükséges egy mozgató elektronika amit be kell kötni, van itt már aki megcsinálta is teljesen jól működik neki.

Jó reggelt!

Köszi az infot, van törzshelyetek a parkolóba vagy mindig másfele vagytok?

Erre az elektronikára gondolsz; GM25315547, nem igazán találok itthon ilyet

csak ebay-en van használt 100 euro körül, újonnan pedig meg sem merem

nézni:-)

U.I.: Olvastam a fórumon hogy a B-omega tempomat-al meg lehet oldani, mennyire volt bonyolult a dolog?

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nincs nekem még benn, de a H.Zolinak már van. Nekem elvileg bekerül 2 héten belül. Két embert is tudok aki foglalkozik vele.

Azonban én kettő darab szettet is felvásároltam, van egy astra és egy omega mechanikám is. Az egyiket eladom szívesen.

Írj ha érdekel, nem 100EURO-ért adom :)

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nincs nekem még benn, de a H.Zolinak már van. Nekem elvileg bekerül 2 héten belül. Két embert is tudok aki foglalkozik vele.

Azonban én kettő darab szettet is felvásároltam, van egy astra és egy omega mechanikám is. Az egyiket eladom szívesen.

Írj ha érdekel, nem 100EURO-ért adom :)

Hali!

Köszönöm, evidenciába tartom, meg kell nézni hogy be van e egyáltalán kábelezve a cucc, mert nem mindegy

hogy csak rá kell dugni a csatira vagy be is kell húzni mindent. Este ha úgy alakul hogy nem lesz rossz idő akkor

lehet hogy kinézek a lurdy-hoz és ha kint leszel akkor megdumáljuk.

Van még pár apróság amit rendbe kell hozni esztétikailag egyébként....

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.