Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Ki csinálta? Szép lett? Teljes kárpitcsere vagy csak az oldalak?

találtunk egy embert aki szépen és olcsón dolgozik, volt két első ülésem ami siralmas volt, és volt hozzá hátsó ülésem is amiről a huzat átkerült az elsőkre, mivel ilyen huzatot már nem lehet kapni, se az oldaltámaszt se a közepét. Az anyós oldaliba bele kelet pótolni abba nem tetszik az hogy így az ülőlap "osztott" mintás lett de amúgy szerintem nagyon szép. majd lefényképezem, 20ér csinálta hozott anyaggal az ember, ami benne volt annak a vezető oldali bal alsó oldaltámaszt kellet szivaccsal tömni, a Balázska cigicsikk foltját foltozni, és a Balutól kapott osztott hátsó ülés huzatot rászabni a cabrió hátsó ülésére, oda kelet még anyag a nem mintás részhez is, ez volt 35e összesen. Tehát 55 volt a két ülés szett.

Link to comment
Megosztás:

bízom benne mert nem biztos hogy nincs nálam kerékkulcs :D amugy jonak tűnik a szervó... hangja nincs érzésre meg mint volt. márcsak azt kéne kideriteni miért huz még mindig jobbra a kormány

sajnos a jobb oldala kaja mindig a nagyobbat a sok úthiba maitt.. futóművesnél voltál?

Link to comment
Megosztás:

voltam, mielőtt a gumikat lecseréltem volna, kicserélték a jobb első ######tudjamit de maradt a jobbra húzás, bár sokkal csekélyebb.

Másik felni/gumi? Az enyém szögegyenesen ment a régi kerékkel, a téli kerékkel is, de a nyárival erőből kell egyenesben tartani annyira húz jobbra

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.