Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Egyiksem Redi. Ami a fóti úton áll nem olyan szép ám. A fekete karcos itt ott, a kulcs nem mindig illeszkedik a gyujtáskapcsolóba, check engine hiba, a klíma kompresszor nem kapcsol be. De megpróbálta nekem azt mondani az ember hogy csak tölteni kell gázzal.. a kék OPC nála szintén nem hatott meg, kék ledes belső fény, picit lógott a tetőkárpit már, és karcos az is.

Ez egy "magánszemélytől" jött. Ő hozta be, szép a fénye, jó a fék, jól húz, nem olajos a motortér, minden gyári benne (hacsak nincs phase1 rajta), 2 éves Sporti Contact 3 gumik, 4 téli gumi alufelnin, végig vezetett szervízkönyv, "friss" vezérlés + olaj, stb kutyafüle. Laptopon is volt semmi vészeset nem találtunk.

A coupe húúú, 2 éve ment el talán?! Sokat költöttem rá az utolsó évben és sajnos egyszerűen megutáltam. Utolág már bánom sokat buktam a dologgal de hát ki lát előre a jövőbe, ugye?!

Az OPC-ről eladó az Irmscher rács ám :)

Ja és olcsóbb is így hogy nem a fóti útról vettem...

Módosítva : Lacee
Link to comment
Megosztás:

Dénes kiviszel az eszbol. tobbet reklamalsz mint barki mas azt havonta 1 opct veszel :D opc club hungary klubba varunk Lacee!

Spzoli te meg nemis ardenkeket de legalabb 1 opct szerezz be rossz hasonmasokkal nem foglalkozunk :D ja hogy elbontottal egyet multkor? egeszsegedre :D

Link to comment
Megosztás:

Dénes kiviszel az eszbol. tobbet reklamalsz mint barki mas azt havonta 1 opct veszel :D opc club hungary klubba varunk Lacee!

Spzoli te meg nemis ardenkeket de legalabb 1 opct szerezz be rossz hasonmasokkal nem foglalkozunk :D ja hogy elbontottal egyet multkor? egeszsegedre :D

Tucatkacat nem kell. Osv nincs senkinek perpill. :P
Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.