Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

;) semmi villamos!!!! :lol: bár most tényleg le kell húzni a váltót, mert minden megállásnál elhagyok egy tenyérnyi olajtócsát :rolleyes: Ráadásul olyan, mintha az autó kívánná a teljes felülvizsgálatot, mert a központi záram visszahúz, az indexem nem megy, a hátsó féklámpa szintén nem... és ;) le is kéne mosni...

Link to comment
Megosztás:

Az első jó? ;)

:lol: ja! Az első féklámpa a ronda nézésem, amivel másokat késztetek megállásra :lol:

(ekkora hülyeséget írni... :rolleyes: meg se próbálom kimagyarázni, hogy a hátsó indexre gondoltam, és a vesszőt tettem arrébb, vagy egy zárójelet ;) - de legalább lett egy jó napotok :lol:)

Link to comment
Megosztás:

:lol: ja! Az első féklámpa a ronda nézésem, amivel másokat késztetek megállásra :lol:

(ekkora hülyeséget írni... ;) meg se próbálom kimagyarázni, hogy a hátsó indexre gondoltam, és a vesszőt tettem arrébb, vagy egy zárójelet ;) - de legalább lett egy jó napotok :lol:)

Szobafestés-Parkettázás.

Ennél jobb nap nem is kell. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tiv a szenvedélyének él ;)

A frankót mondom,nem a gizdát: meg van az olajfolyás oka!

Semmi baja a szimeringnek! A szelepfedéltömítés volt begyűrődve, és köpte az olajat a tűzfalra. Hétvégén brigéciolban fogok fürdeni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

na úgy néz ki végre elkészült a hirtelen -muszályfestés. sokkal szebb, mint ahogy a karosszérialakatostól hazakerült a kocsi ;) . akkor kicsit nagyon barnafoltos volt, ezért kellett lefesteni, péz nélkül. majd ha nékem sok pénzem lesz, felülök a rep......ja nem, hanem lefestetem. talán :rolleyes: . sajnos nagyon sok rohadás volt alatta, és a kasztnisom is elrontott sok javítanivalót rajta. most hullámos és nem jók a hézagok , viszont nincs rajta rohadás ;) .

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Szép a Salga mantája , bár látnám már élőben is a lambo ajtóst ;) . a hullámos meg aztat jelenti,hogy szép kis tengerkék színe lett a kocsinak és flitterből a tenger hullámait festettük az oldalára, de ennek is külön sztorija van ;) .

Mona és Bogi a tihanyi kompon

itt a hullám és a félkész ajtó

hűsölés

na kb most így néz ki a kocsim. most nincs kéznél több kép de a V alakról is csinálok, de azt még csak most javítottam. még az ajtó hátravan. első próbálkozásra, kis kompresszorral a garázsban festve, -ráadásul a felét én festettem -nem lett annyira rossz. remélem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Te Melinda! ;) Ez szerintem meglepően jó lett! Komolyan mondom, tetszik! Majd megnézem élőben is, de így képről teljes mértékben le a kalappal előttetek! ;) Hmm... kedvem támadt nekem is fényezni :lol:

Itt az ideje, hogy legyen metálszemcse végre abban a festékben... :lol: :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Hát a Melindáéban aztán van bőven :lol: az enyém meg így jó - ha nem ilyen lenne, akkor egy dologgal kevesebbel tudnátok cukkolni :lol:

Ne add fel Hajni!!!!!! a tiedben is ott a metálszemcse, csak a kiválasztottak láthatják :D . az enyém meg másból sem áll csak flitteres csillogásból. szerintem az tartja össze az egész autót. Ma megint cicomáztam rajta. tök jó ez a flitterezés, úgy élvezem. mintákat ragasztok a kocsira és lefújom :lol: , jó játék. holnap jön a lakk és hétvégén megkap pár réteget, talán kettő -hármat. az már védi kicsit , míg feljutunk a Balcsira. De be lett járatva a gép. az elmúlt 2 hétben több ,mint 1000km-t mentem vele. De a festés is kibírta. kisebb sérülések lettek rajta, de az mind az én hibám :lol: . így mostmár megy aszíne a belső kárpithoz, pont eltaláltam, a mocitető a műszerfallal összefolyik szinte. igaz a pótféklámpám meg a kalaptartómmal folyt össze szószerint, mert Balcsin odasütött a nap a parkolóba és szétolvadt a lámpa burkolata :lol: .

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.