Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

manta

Recommended Posts

Hi Need! (megint) :(

Néztem az oldalad, közben olvasgattam, nagyon állat a verdád.

Mindjárt lenne is egy kérdésem: előre a Calibra fékeket mennyire volt nehéz felácsolni? Ha jól tudom a 2.2-es Rekordé is hűtött, ugye?

Azt esetleg könnyebb felrakni? (Az Asconára akarom ofkoz) :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 829
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Berlina:

Igen, az volt az én mantám, amiről árulják. Nekem anno csak a szívó meg a két karbi volt 30ban. A két JR szűrő meg 15e volt darabja.

Nagy hulyeség eladni, mert az a tuning motor egy széria injektorral semmit sem fog érni. Ez rá volt hangolva és tök keveset is fogyasztott, mivel csak 40es volt. Át kellett volna fúvókázni, meg 45re szélesíteni és zabált volna 16 litert, de mint ördög ment volna.ÍGY IS MENT! A hangja a weberek miatt meg utánozhatatlan volt. Az a torkonkénti szívás a direkt szűrőkön keresztül!

Link to comment
Megosztás:

Muck:

Nekem a mantán volt gyárilag a varázs2-es, úgyhogy be van állítva és működik tutin.

A fékeknél a nyereg a gyári helyére felmegy ugyanúgy. A féktárcsát meg hozzámérten ki kellett egy tárcsával (pogácsa) közölni. Ezt sajnos le kellett esztergáltatni aluminiumból.

A rekordénál nemtom hogy kell, mert nem raktam rá.Egyébként rekord lett volna rajta, csak közben jött ez a calibra turbó és hát ....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

HOL vagytok Mantások???

Nem nagyon rohangálnak a manták az úton! Pedig hamarosan jön a rossz idő!!!!!! MOST KELL MÉG kihasználni míg lehet!!!!!!!!

Itt az irhás árok közelében lakik egy piros A-manta!!!! ÜDVÖZLÖM a GAZDÁJÁT a múltor láttam és nagyon szép volt!

aláírás: Fekete Manta a Dévai klinika mellett!:lol: ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt vagyunk mantás-cartárs! :twisted:

Csak én spec azért nem a fórumon, mert leginkább az utakon vagyok - a mantámmal. Télen-nyáron :twisted:

bár asszem már kéne tényleg egy járkálós-bevásárlós verda télire, ne ez zuhannyon már széjjel :oops:

Link to comment
Megosztás:

Hááát nem biztos, hoyg jó ötlet ez a más autóval járkálás!!!:(

Én is a mantámmal tolom állandóan! szinte mindennap nyomom!

Télen sem lesz megállás!!!!!! 8) 8)

Csak a téli gumi kell majd rááá! :D Aztán mindent bele!

Éljenek az utak!!!! De most már jó lenne mantásokkal összefutni az utakon! ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helló Need! Köszi a képeket! Még nem is láttam eredeti korában!;)

Nem voltál talin! Pedig láttam a listán a nevedet! Mi történt???

A képet csak beraktam mert nem találtam 10kb-nál kisebb képet a járgányról sehol sem!!!!:( és amiket felraktál azok is nagyobbak! 100kb-osak!:D

Jó volt a tali!!!!!!!! Sokan megcsodálták ám a járgányt!:lol:

Jól nézett ki ez a gép régen is!:lol: Miért tunningoltad ennyire át az egészet???

Vagy nagyon szét volt esve mikor megvetted???

Link to comment
Megosztás:

Helló Need! Köszi a képeket! Még nem is láttam eredeti korában!;)

Nem voltál talin! Pedig láttam a listán a nevedet! Mi történt???

A képet csak beraktam mert nem találtam 10kb-nál kisebb képet a járgányról sehol sem!!!!:( és amiket felraktál azok is nagyobbak! 100kb-osak!:D

Jó volt a tali!!!!!!!! Sokan megcsodálták ám a járgányt!:lol:

Jól nézett ki ez a gép régen is!:lol: Miért tunningoltad ennyire át az egészet???

Vagy nagyon szét volt esve mikor megvetted???

Szombaton lent voltam a talin! Te meg nem voltál sehol.

Átalakítani azért alakítottam át, mert a saját ízlésemnek megfelelően szerettem volna élvezni a manta amúgy is kítűnő menetteljesítményét és megjelenését.

Bármilyen képet egyszerűen át tudsz alakítani képszerkesztő programmal.pl. acdsee,photoshop,irfanview

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.