Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lurdy mini talik - Minden héten csütörtökön találkozó a Lurdy háznál 20:00-tól!


renzso

Recommended Posts

Nekem még mindig fényesebbek a lehetőségeim a témában szerintem... :)

Csak úgy világít, mint negró a cigánygyerek szájában... :) :)

Negró ide vagy oda én köszönöm, de nem tartok igényt a "csúnyarosszfórumozotmegkorbácsoljaaszigurúmoderátorúr",

ezen játékokat meghagyom neked, jó szórakozást :o

Ha nem vetted volna észre, akkor a lányok kapcsán én egy szóval sem mondtam, írtam, hogy nekem jobb lenne a helyzetem,

mint neked, mindössze tettem egy megállapítást :wink:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg a házasságról volt szó a megállapítások kapcsán, nem a lányokról. :D mindig összekeversz mindent!
Uhhhhhhhhhhh kezdek félni tőled :shock: :shock: Szerinted a házasodáshoz nem "szükséges egy nőnemű egyed" ? Ki keveri a dolgokat ? :o

Mint a városban amikor el kell menni valahova... :) :)

Elismerem, hogy nem tájékozodom túl jól a városokban, az országban, hiszen kb. 1 éve vezetek mindössze :roll: De mondjuk a te mintaszerű magyarázataid sem könnyítik meg a gyorsabb megérkezést Mr. Sportarénaugyazmintanépstadionbékásmegyericorastb :wink:

Ja és még az jutott eszembe, hogy a mozi után kinézhetnénk, hogy van-e valami mozgás sztrítracsing kapcsán :)

Link to comment
Megosztás:

Opel 16v & Mélykék!

Hívjátok már fel egymást telefonon és azon kerszetül udvaroljatok egymásnak, mert ez már kezd egy kicsit sok lenni, főleg ebben a topicban. :wink:

Nagyon öregúrasra vetted figurát :) Ez már a leendő Subaru gazdi egyik fő ismérve ? :wink:

A jegyeket megveszi előre valaki vagy majd csak ott?????

Majd ott megvesszük, ha már biztos, hogy ki érkezett meg a listára feliratokozott/fel nem iratkozott erdeklődök közül, akik a filmet is meg kívánják tekinteni :wink:

Link to comment
Megosztás:

Renzso!

Látod Én is ezt magyarázom Mélykéknek, de csak értetlenkedik! :)

Aki moziba akar jönni, legkésőbb fél 9ig érkezzen meg, különben külön

úton kell jegyet szerválnia... Aki addig odaér, azzal bevonulunk és

megvesszük a jegyeket ebben az időpontban.

Link to comment
Megosztás:

amig ti filmeztetek addig én ezt műveltem: made in Lacee-még a téxta is-(mint emlitettem is)

amugy amikor eljöttem lurdytol és kiértem balra lámpához ,véletlenül bele akadt a kezem a kézifékbe/talán hallottáto is/...ami nem is lenne baj csak szembe 2 rendörauto állt....oh mondom király vagyok ....állok lámpánál (piros volt) paráztam ...öv sem volt bekötve :oops: ...de hála istennek elfordultam ök meg mentek el francba....nah ez a nagy sztory :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

joh hát el se látok a tuloldalig :D mire odaértem akkor láttam h ott álnak :x

de végül is nincs ebben semmi szabályellenes :twisted: ...meg mondtam volna ,h az a nagy tömeg ,amely halad befele lurdyba ,kényszeritett eme tevékenységre ,és kész :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.