Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

hali! tigrára felmegy a 195-ös gumi a gyári alufelnivel? komfortérzeten nem ront?

nekem ugyna corsam b van 195/50 r15 van rajta.... komfort...hát a szervot hazavágja (mióta atéi 175/70r13 van fent...végre élvezethetem:D) futómüvet szintén:D Az úttartása jobb lesz csébe +1-1,5 litert ad a fogyasztsába szerintem simán...a fék is másképpen viselkedik... őszintén szolva nagoyn jól néz ki és kanyarba befekszik...de a benziárát figyelembe véve költséges sport

remélem tudtam segíteni

Link to comment
Megosztás:

köszi! akkor még meggondolom.

a kormányon érzem amikor a nyáriak felmennek. nehezebb tekerni mint a téli kerekekkel.

Hát én nyárival vettem 195-el a kocsit de haveromnak szervomentes a corsa-b-je aztán az enyém is olyan fura és nehez volt...de a télivel mint a vaj:D

Link to comment
Megosztás:

ami van nyári az 185ös de amit kinéztem helyette az csak 195től indul. a 185 szimpibb lenne. de elnézve az új autókat már azokon is szinte minimum a 195

háát te tudod mit szánsz rá az biztos hogy ára van a nagyobb papucsoknak fogyasztásban komfortban jól néz ki de szerintem iylen utakra...nem való az 50es gumi...meg most ha veszel szép alufelnit...azt is tönkreveri...én inkább lefényeztetem olyan szinüre majd a felnit mint a kocsinak a teteje mert azt is telibefújatom aztán úgymarad:D

Link to comment
Megosztás:

megoldódott a probléma. találtam 185ben olyat ami jó. :rolleyes:

Hali!!!

Nekem a Corsán Tigra 15-ös felni van, 185/55 gumikkal.

Szerintem ez lehet a középút a komfort és a kinézet között.

Amúgy az az érdekes, hogy bár 1,2-es atomtengeralattjárómotor van benne, én nem vettem észre különösebb fogyasztásnövekedést. Egyedül ha lemegy valamelyik kerékben a nyomás akkor látom hogy éhesebb.

Láttam itt a fórumon a Plasti Dip nevű cuccot, valószínű hogy tavasszal olyan feketével lefújom a felniket.

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...

háát, nemhiszem hogy elmegy töle a kedvem ^_^ kinézetre tuti favorit lett (a lamborghini diablo után de az sose lesz x)

elvileg, ha a sors is úgy akarja most pénteken megyünk megnézni, és ha olyan, akkor el is hozzuk :D

viszek egy tapasztalt, meg egy tapasztalt opelest segíteni, hogy ne legyen rossz választás.

ami egy kicsit aggaszt, hogy 170ezer km van benne, de azt írják hozzá hogy jó állapotban van...

szerintetek ennyi futott után mire lehet számítani?

Link to comment
Megosztás:

háát, nemhiszem hogy elmegy töle a kedvem ^_^ kinézetre tuti favorit lett (a lamborghini diablo után de az sose lesz x)

elvileg, ha a sors is úgy akarja most pénteken megyünk megnézni, és ha olyan, akkor el is hozzuk :D

viszek egy tapasztalt, meg egy tapasztalt opelest segíteni, hogy ne legyen rossz választás.

ami egy kicsit aggaszt, hogy 170ezer km van benne, de azt írják hozzá hogy jó állapotban van...

szerintetek ennyi futott után mire lehet számítani?

Azért valami opel szervízbe szerintem érdemes lenne begurítani egy alaposabb átvizsgálásra :D

Link to comment
Megosztás:

köszi:)

és egy olyan "alapos átvizsgálás" mennyibe fáj manapság?

Nem hiszem hogy sok lenne egy állapotfelmérés.

3000-5000 a tipp.

Menjenek alá, rángassák meg a cuccokat és társai.

Az te tudod, hogy hol van az autó, ott kell keresni op. kreskedést, megkérdezni őket az árról.

Mondjuk ha nem engedik ki az autót oda, akkor integess neki szépen és felejtsd el ^_^

Link to comment
Megosztás:

úgy hogy ti talán voltatok már ilyen szervízesdin és tudjátok :D

viszont amit még nem értek...'96os a taliga, 100ropiért lehet elvinni havi 29ezres részlettel...ezt hogy?!

Ki vagy azzal segítve, hogy megmondom budapesten hova kellene vinni a kocsit ? :D

Azért ez biztos nem ilyen egyszerű. Hitelképesnek érzed magad ? :D Aztán átírásra, vez. cserére, stb. is maradjon pénzmag ^_^

ui: amúgy nyugodtan szanáld ezt a gombot : p_quote.gif ;)

Link to comment
Megosztás:

Ki vagy azzal segítve, hogy megmondom budapesten hova kellene vinni a kocsit ? :D

Azért ez biztos nem ilyen egyszerű. Hitelképesnek érzed magad ? :D Aztán átírásra, vez. cserére, stb. is maradjon pénzmag ^_^

ui: amúgy nyugodtan szanáld ezt a gombot : p_quote.gif :D

kösz a gombtippet, de én fölöslegesnek érzem ;)

hát...max ha ott nem sikerül sehova elvinni, csak itthon a vétel után, és kiderül hogy valami nem stimmel akkor továbbadom és keresek egy másikat x)

a pénzmag nemgond, van aki besegítsen :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.