Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Sziasztok

Tudna valaki ajanlani egy helyet, ahol kaphatok Tigrahoz jobb oldali tukrot? Megneztem egy-ket bontot, de nemigen vannak elarsztva Tigra alkatrszekkel...

Koszi,

Elek

Huhaaa.

www.opelbonto.hu volt már ?

De ne mailben érdeklődj, hanem telefonon kérdezz meg van-e náluk.

Ha új alkatrész, akkor Csergő - www.csergoe.hu -, vagy www.ebay.de :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Egyébként, hogy hozzászóljak (mélykék kérésére aktiválom magam :( ), nem kell kicserélni azt a bizgentyűt, amit mutattatok, mert otthon megnéztem és ott van egy cső, ami szét volt csúszva (sztem amikor együtt néztük, akkor még nem, de nem emlékszem), szóval azt összedugtam és akkor már ok volt a hangja...De lehet, hogy tévedek.

Ma reggel jöttem dolgozni és megint másodpercek alatt bepárásodott a kocsi. Ez nooooooormááááális???????? :evil:

Link to comment
Megosztás:

ezt most nem érteni... :oops:

Viccnek szántad gondolom, hogy elmagyaráztad, hogy ki a Pista. Ha nem, akkor be kell festenem a hajam, mert nagyon IQ mínuszos szőke nőnek nézhetek ki.... Remélem így érted... :roll: De ez már OFF, nem?

Szakmai kérdésemre valami okos válasz? :roll:

Link to comment
Megosztás:

jaja. asszem mostmár pont ketten vagytok Tigrások :(

Irogass, barátkozz! Bár ahogy eddig láttam ezzel nem lesz gond :wink:

Vannak itt jányok is, ők inkább az Unatkozom, illetve a Társalgó topikokba járnak....

Ha autóval müszaki gondod, vagy kérdésed van ide simán kiirhatod, jarnak erre szakértők 8) , segíteni fognak!

Szeretnél www.corsaklubos matricát, és corsaklub.hu - ímélcímet???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.