Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tigra A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Van mit behoznod Kedves Majdhalemosattamazautótéslesználamfényképezőakkorcsinálokrólaképet

Szerintem, amit Ti csináltatok, annál jobb kép nem is kell. Ezek után ciki lenne feltenni a saját képeimet.

Most láttam egy gyönyörű Tigrist itt a fórumon egy nagyon bájos félmeztelen hölggyel, aki (pusztuljon meg, mert) takarja a fél autót. Na egy olyan végeredménynek nagyon örülnék (mielőtt félreértenénk megint, az autó külsejére gondolok). Majd ha rájövök, hogy kell képet feltenni, megmutatom. :roll:

Link to comment
Megosztás:

....Most láttam egy gyönyörű Tigrist itt a fórumon egy nagyon bájos félmeztelen hölggyel, aki (pusztuljon meg, mert) takarja a fél autót. Na egy olyan végeredménynek nagyon örülnék (mielőtt félreértenénk megint, az autó külsejére gondolok). Majd ha rájövök, hogy kell képet feltenni, megmutatom. :roll:....

Pam, pam-pam, pam-param :(

Nos hun van az a kép ?

Jó, hogy megint itt tartunk :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok :(

ket hete vagyok Tigratulajdonos, es teljesen beleszerelmesedtem.Az index forumat mar megneztem, de ez tenyleg sokkal jobb.Biztosan lesz majd egy rakat kerdesem, de egyenlore nem tudok vele betelni:))marmint a Tigrincsemmel.:(

Szia !

Kérdezz nyugodtan, a hoozáértők biztos legjobb tudásuk szerint fognak válaszolni :wink:

Mesélj kicsit a kocsidról !

Képek esetleg ?

Bár ez utóbbit már félve kérdezem meg :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok :(

ket hete vagyok Tigratulajdonos, es teljesen beleszerelmesedtem.Az index forumat mar megneztem, de ez tenyleg sokkal jobb.Biztosan lesz majd egy rakat kerdesem, de egyenlore nem tudok vele betelni:))marmint a Tigrincsemmel.:(

Éljen!Éljen!Éljen!Éljen!Éljen!Éljen!Éljen! :lol: :D :D :D :D Gratulálok!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.