Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

amugy meg ne magyarázkodj ,tudtad te hogy mi az,de nekem akkor sem lesz !!!!!!!!!!!! :P

végre beismerted :P :D :D :D

Láttad te a Másnaposok című filmet? :) sosem tudhatod, mire ébredsz egy alkoholmámoros éjszaka után ... :D

Sose tagadtam szellemi képességeim mértékét :D sokkal okosabb voltam egykoron, de sajnos le kellett butulnom a többi ember szintjére, szóval hülyének lenni nálam sikerélmény :D

Link to comment
Megosztás:

Láttad te a Másnaposok című filmet? :P sosem tudhatod, mire ébredsz egy alkoholmámoros éjszaka után ... :D

Sose tagadtam szellemi képességeim mértékét :D sokkal okosabb voltam egykoron, de sajnos le kellett butulnom a többi ember szintjére, szóval hülyének lenni nálam sikerélmény :D

Persze,jó duma. :P

Link to comment
Megosztás:

Na oké :P most már tudjuk, hogy nem vagyok matolcsy (az ki a fszom?) és egy pasi sem meleg itt - vagy ha igen, az nem szólalt meg vagy hazudott, de a lényeg, hogy mindenki (én nem) a pnát szereti....

Na de ki veszi meg a mantát?

Ez itt a kérdés!!!

Ma reggel már 1000 klikk volt, de még senkit nem érdekelt :D most ez ilyen szar lett, vagy mindenki fosik a 200lótól, vagy mi van már...? :P a ménes szaladna már...

Menes.jpg

Kell vennem egy másik kocsit a Makettnak, hogy azon tanuljon, nem biztos, hogy ezt szeretném a segge alá tolni - mert ugye az enyémet, amivel járok félteném tőle :D

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel már 1000 klikk volt, de még senkit nem érdekelt :D most ez ilyen szar lett, vagy mindenki fosik a 200lótól, vagy mi van már...? :P a ménes szaladna már...

Ezzel szerintem úgy van az emberek többsége,mint egy szibériai tigrissel.Szép-szép,de azért otthonra nem kéne.

Jól sikerült darab,a nehézségekért leginkább az általános csóróság,meg a csillagászati üzemanyagárak okolhatóak.......... :P

Link to comment
Megosztás:

Ezzel szerintem úgy van az emberek többsége,mint egy szibériai tigrissel.Szép-szép,de azért otthonra nem kéne.

Jól sikerült darab,a nehézségekért leginkább az általános csóróság,meg a csillagászati üzemanyagárak okolhatóak.......... :D

a 24 szelepes motor egy 1000kg os teherel ,az aránylag kifinomult motronicos vezérlésének köszönhetően

nagyon kedves fogyival ajándékoz meg.... alig érsz a gázhoz de máris nagyon tol...

haverom ugyan ilyen konstrukcióval 8-9 literekel járt (ismerve őt ,lendületesen...) ,

mikor 12-13-at evett neki akkor nem normális módon tolta ,azt meg nem lehet mindig mindenhol ,különben +halsz... :P

érdekes mert mantában kb ennyit eszik egy 2.0-2.2 cih 4 henger is...

Link to comment
Megosztás:

de a lényeg, hogy mindenki (én nem) a pnát szereti....

persze aazt már nem mered beirni h te mit szeretsz........... ??? :P

Na de ki veszi meg a mantát?

Ez itt a kérdés!!!

Ma reggel már 1000 klikk volt, de még senkit nem érdekelt :D most ez ilyen szar lett, vagy mindenki fosik a 200lótól, vagy mi van már...? :P a ménes szaladna már...

Kell vennem egy másik kocsit a Makettnak, hogy azon tanuljon, nem biztos, hogy ezt szeretném a segge alá tolni - mert ugye az enyémet, amivel járok félteném tőle :D

200 ló? nem sok az , csak ha szét szaladnak....

makettnak még csak makett való :D

Link to comment
Megosztás:

már csak azt kéne tudni hogy hol a moszkvics slusszkulcs !?

Hol élsz te? Ez orosz (bocs, szovjet) teknyika, két verzióban gyártották: kurbli, vagy gombnyomásos elektronyika. Azt nem hagyja el a tajgán a paraszt. :D

Bár a pedálos gazdijának elég szééép naaagy kulcsnyílása lehet.... és oda bármilyen "slusszkulcs" jó lehet! :P

Link to comment
Megosztás:

Na oké :D most már tudjuk, hogy nem vagyok matolcsy (az ki a fszom?) és egy pasi sem meleg itt - vagy ha igen, az nem szólalt meg vagy hazudott, de a lényeg, hogy mindenki (én nem) a pnát szereti....

Na de ki veszi meg a mantát?

Ez itt a kérdés!!!

Ma reggel már 1000 klikk volt, de még senkit nem érdekelt :D most ez ilyen szar lett, vagy mindenki fosik a 200lótól, vagy mi van már...? :P a ménes szaladna már...

http://www.utazolap.hu/bugacpuszta/Menes.jpg

Kell vennem egy másik kocsit a Makettnak, hogy azon tanuljon, nem biztos, hogy ezt szeretném a segge alá tolni - mert ugye az enyémet, amivel járok félteném tőle :)

Vagy szerintem sokan félnek a nagy köbcentitől,teszem hozzá,én is. :D

Ki tudja mit talál ki még ez a "kedves" magyar királyunk. Aki közel sem igazságos,mint akiről a regék szólnak. :P

Egyébként meg,totál hivatalos az a gép? Motor és miegymás? :D

Link to comment
Megosztás:

Ezzel szerintem úgy van az emberek többsége,mint egy szibériai tigrissel.Szép-szép,de azért otthonra nem kéne.

Jól sikerült darab,a nehézségekért leginkább az általános csóróság,meg a csillagászati üzemanyagárak okolhatóak.......... :D

Így-így! :P

Link to comment
Megosztás:

Hol élsz te? Ez orosz (bocs, szovjet) teknyika, két verzióban gyártották: kurbli, vagy gombnyomásos elektronyika. Azt nem hagyja el a tajgán a paraszt. :P

Bár a pedálos gazdijának elég szééép naaagy kulcsnyílása lehet.... és oda bármilyen "slusszkulcs" jó lehet! :D

:P :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.