Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ilyeneket tudsz szerezni olcsóbban máshonnan, mint ahonnan bárki más drágáért? :D

(értelmes mondta volt :D)

Amúgy ma akadt egy igen komoly vevőjelölt :P csak egy kicsit volt ciki, hogy a "jó napot kívánok, az eladó manta ügyében jelentkezem" mondat után gunyoros hanggal válaszoltam: "jó napot, na melyik hülye haverom szórakozik?"

:P de aztán elnézést kértem - még nem kiabálok el semmit, de ha megegyezünk, akkor nagyon büszke leszek arra, hogy hová kerül a 400as :D

Link to comment
Megosztás:

ilyeneket tudsz szerezni olcsóbban máshonnan, mint ahonnan bárki más drágáért? :D

(értelmes mondta volt :D )

Amúgy ma akadt egy igen komoly vevőjelölt :P csak egy kicsit volt ciki, hogy a "jó napot kívánok, az eladó manta ügyében jelentkezem" mondat után gunyoros hanggal válaszoltam: "jó napot, na melyik hülye haverom szórakozik?"

:P de aztán elnézést kértem - még nem kiabálok el semmit, de ha megegyezünk, akkor nagyon büszke leszek arra, hogy hová kerül a 400as :D

Közlekedési Múzeum? :D

Link to comment
Megosztás:

ilyeneket tudsz szerezni olcsóbban máshonnan, mint ahonnan bárki más drágáért? :P

(értelmes mondta volt :))

Amúgy ma akadt egy igen komoly vevőjelölt :P csak egy kicsit volt ciki, hogy a "jó napot kívánok, az eladó manta ügyében jelentkezem" mondat után gunyoros hanggal válaszoltam: "jó napot, na melyik hülye haverom szórakozik?"

:D de aztán elnézést kértem - még nem kiabálok el semmit, de ha megegyezünk, akkor nagyon büszke leszek arra, hogy hová kerül a 400as :D

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy miért adjátok el ? ha nem a pénz miatt nem érdemesebb megtartani ? Esetleg Petrának egy gyári motorral.

Ki akarja megvenni ?

nekem kéne :D

Semmiképpen nem tartanám meg szívesen... nekem ez az autó sajnos nem hordoz túl jó emlékeket... szeretem meg minden, dolgoztunk rajta sokat (szerintem én ezen többet dolgoztam, mint a sajátomon), de hiába volt az enyém, sosem éreztem annak, egy métert nem vezettem soha...

Amúgy nyilván a pénz miatt is adom el, nem könnyű ketten egy fizetésből :D meg csajok vagyunk vagy mi, egy autóra elég költeni a többit máshová is el tudjuk cseszni :D

Különben is, már most spórolok a Makett szalagavatójára, ami a tanárok szerint 2kiló alatt nem áll meg :P ezzel még szeptemberben sokkoltak és azóta nem tértem magamhoz :D tudják ezek egyáltalán, hogy ennyiért már egész korrekt működőképes autót lehet venni??? Vagy kijön ennyiből egy komplett kárpitozás??? Sőt, két motorgenerál???? :P Na, mindegy, ez más téma, de ha rajtam áll, akkor akár egyenként végigkérdezek mindenkit, hogy tényleg ilyen jól megy itt mindenkinek, hogy ennyire irreális összegeket áldoznának egy olyan eseményre, aminek elvileg nem a rongyrázás lenne a lényege... vagy mégis...? :D

Amúgy én ilyen manta maketteket nem nagyon láttam 15ezer alatt (régen 10 alatt volt, de legutóbb a 400as makettet olyan 18körül láttam...). Nekem van 3 :D egy a régi mantám alapján fényezve, egy a mostanién :) és egy meg bontásra, mert a húgom fia elintézte ;)

Link to comment
Megosztás:

Sor 6!

LÉgyszi ha idézel, a "%7Boption%7D" és a /img jeleket szedd ki az idézett szövegekből. Én most kitakarítottam. :P

Amúgy a B manta modell lehet érdekelne pocak! Mi az ára egy ilyennek?

Hajni! Egy kalappal, hogy sikerüljön eladni! :D

Szia!

Sajnos nekem nincs sajátom, a neten lőttem le magamnak a képeket... :D

Néhány honlap, jó böngészést...

www.automodellszalon.hu

www.modellbolt.hu

www.jatekesmodell.hu

Ha esetleg bejön a gyönyörűség, nyissunk külön oldalt, ahova képeket, honlapokat lehet tenni.

Egyébként Hajni jól sejti az árakat, egy heti átlagkereset a mai darab ár!!! :P

Link to comment
Megosztás:

ELADVA!!!!!

:P Nagy büszkeséggel jelentem, hogy Historic Rallye-ba viszik a mantát :P

Az merre van? Nem találom a térképen! :D :D

Azért gratula, és nem baj, ha megsiratod.... :D

Nagyon kevés készült a 400-as Mantából, és nem egy-kettő zúzódott szét versenyek közben.

A következő project ihletének:

image-483B_4E9B0E58.jpg

image-305F_4E9B0DFA.jpg

image-D375_4E9B0D82.jpg

Egy ilyenért 1 milla?

Link to comment
Megosztás:

Ez valami ocsmány... :D

Most az a jó az egészben, hogy amit eddig összeraktam, azt szedhetem szét - de még így is jó... :P

És nem győzöm, hangsúlyozni, hogy nagyon köszönöm Mocsoknak, hogy ennyit segített, nélküle nem jutottam volna eddig :P bár valszeg kissé át lesz alakítva a gép, szóval maradhatott volna eredeti állapotában is - de legalább megint rájöttem, hogy autót építeni nagy szopás....

Jövő tavasszal az enyém jön... aztán meglátjuk, hogy mennyire feszes bennem még a rock and roll rugója :D

Link to comment
Megosztás:

Sor 6!

LÉgyszi ha idézel, a "%7Boption%7D" és a /img jeleket szedd ki az idézett szövegekből. Én most kitakarítottam. :P

Amúgy a B manta modell lehet érdekelne pocak! Mi az ára egy ilyennek?

Hajni! Egy kalappal, hogy sikerüljön eladni! :D

Húúú,mackosajt!

Bocs! Nem vagyok én még régi bútordarab,ezért lehetett. :P

"IDÉZ"-ni nem szoktam szerintem. Azaz,annak a ráklikkelésével.

Ha most ismét így van,akkor elnézést!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.