Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

computer- ??


macska

Recommended Posts

szélvédő mosó folyadék volt megoldodott feltöltöttem,van még egy hiba valamelyik világitással minden működik rajta.de mégis hibát ad.melyik lehet??féklámpa?ha nincs bekapcsolva a világitás akkor is kiirja.Vagy biztositék de működik minden rajta.

Link to comment
Megosztás:

szélvédő mosó folyadék volt megoldodott feltöltöttem,van még egy hiba valamelyik világitással minden működik rajta.de mégis hibát ad.melyik lehet??féklámpa?ha nincs bekapcsolva a világitás akkor is kiirja.Vagy biztositék de működik minden rajta.

Ha Limuzin az autód, akkor nézdd meg, hogy az összes égő jó-e, mert hátsó helyzetjelzőből oldalanként kettőnek kell világítania.

Link to comment
Megosztás:

Akkor olyanhoz kellene vinni, aki ért hozzá...

sosem értettem az ilyen hozzászólókat. ha fáj a fogam, elmegyek a fogorvoshoz, és nem tudja hogy mitől fáj, akkor lépek onnan, de gyorsan.

ugyanez az autóval, ha egy szerelő nem tudja hogy mitől nem forog a kerék, akkor max messziről nézze a kocsit, de inkább azt se...

jó hogy nem majd úgy megyek oda a fogorvoshoz, ill autószerelőhöz hogy komplett a diagnosztika, ő csak fogja a csavarhúzót, én meg majd forgatom az autót... :D :D :D :D

ja, és még fizessek is neki :P

Link to comment
Megosztás:

Ha Limuzin az autód, akkor nézdd meg, hogy az összes égő jó-e, mert hátsó helyzetjelzőből oldalanként kettőnek kell világítania.

kombim van azt irja (lightstadt dimlight) holland minden lámpa jó sőt ha be sem kapcsolom a lámpát akkor is ezt irja

elméletileg a dimlight az a tompitott vagy a helyzetjelző de off állásban is irja.Valami tipp???

Link to comment
Megosztás:

kombim van azt irja (lightstadt dimlight) holland minden lámpa jó sőt ha be sem kapcsolom a lámpát akkor is ezt irja

elméletileg a dimlight az a tompitott vagy a helyzetjelző de off állásban is irja.Valami tipp???

kifeküdt a izzófigyelő. vagy pedig valami elkötés van benne.

Link to comment
Megosztás:

izzófigyelőt kivillogja??

nem villog ez semmit. ez egy autonóm rendszer. ha értesz hozzá, megkeresed te a hibát... ha nem, elviszed olyan szerelőhöz, aki ért hozzá, meg tudja, és meg is akarja csinálni. ez utóbbi a legbajosabb, nehéz lesz olyat találj aki nekiáll és molyol vele... én se csinálnám.

avagy, megpróbálsz élni a hibával.

(tippet, segítséget ne várj, ez nem olyan dolog amiben lehet online segíteni. meg kell fogni a kapcs. rajzot, a multimétert, a csavarhúzót, és irány a műszerfal!)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv.

Ki tudná megmondani mi van akkor, ha az omegám (2.0 benzin 1997. autómata 5 speed.) azt írja ki,hogy PROGRAM!!!

A villamosság szerelő sem látott még ilyet.

Nem belevaló kijelző van benne azért írja.Vki kicserélte de nem jóra.Az adattáblán van 1 kód.Arra a programverzióra kell kódolni,ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Új vagyok a szinen mivel most lettem VÉGRE omega tulajdonos.

Ez egy 95-ös 2.0 elvileg GL-es benzines kombi omega.

Lenne egynéhány kérdésem:

- utólag belehet rakni bele pl a tempomatot és a fed. computert, köd lámpa előre stb.?

- hol lehet olcsón bontott alkatérészhez jutni (pl: a csomagtérben a roló és egyéb műanyag alkatrészek)

- plusz érdekelnének karosszéria elemek.

Ami gondom van és emiatt bosszankdok hogy leállításkor ajtónyitáskor ha a lámpák égve maradtak nem "hisztizik" így egyszer tuti úgy hagyom.

Továbbá a kérdés még az hogy az ablakok egy gombnyomásra fel-le mennek. Utólag beéített riasztón van aux kimenet. Azzal lehet vezérelni hogy záráskor felhúzza az ablakokat?

Köszi előre is

Link to comment
Megosztás:

Az ablakoknak maguktól fel kell menni, de ha simán kulcssal zárod az ajtót, és 1.bezárod, majd utánaa ismét ráfordítod a zárásra és egy két másodpercig úgyhagyod, akkor az összes elaktromos gyílászáró bezár.

Alkatrészek, vannak nálam is.

Van rolóm, kisebb műanyag dolgok,2 első sárvédő, első lámpák,stb.....

Link to comment
Megosztás:

Az ablakoknak maguktól fel kell menni, de ha simán kulcssal zárod az ajtót, és 1.bezárod, majd utánaa ismét ráfordítod a zárásra és egy két másodpercig úgyhagyod, akkor az összes elaktromos gyílászáró bezár.

Alkatrészek, vannak nálam is.

Van rolóm, kisebb műanyag dolgok,2 első sárvédő, első lámpák,stb.....

Szia! És milyen árban gondolkodsz? Pl a roló meg igazából nekem a jobb hátulsó sárvédő néz ki nagyon szarul..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok a szinen mivel most lettem VÉGRE omega tulajdonos.

Ez egy 95-ös 2.0 elvileg GL-es benzines kombi omega.

Lenne egynéhány kérdésem:

- utólag belehet rakni bele pl a tempomatot és a fed. computert, köd lámpa előre stb.?

- hol lehet olcsón bontott alkatérészhez jutni (pl: a csomagtérben a roló és egyéb műanyag alkatrészek)

- plusz érdekelnének karosszéria elemek.

Ami gondom van és emiatt bosszankdok hogy leállításkor ajtónyitáskor ha a lámpák égve maradtak nem "hisztizik" így egyszer tuti úgy hagyom.

Továbbá a kérdés még az hogy az ablakok egy gombnyomásra fel-le mennek. Utólag beéített riasztón van aux kimenet. Azzal lehet vezérelni hogy záráskor felhúzza az ablakokat?

Köszi előre is

TEMPOMAT LEHET, BC NEHEÉZ ESET, KOÖDLAÁMPA LEHET.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.