Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

computer- ??


macska

Recommended Posts

Sziasztok.

Szerintetek mi lehet a probléma? 2.0 16v a motor. Pár hete kb 20 litert eszik a verda, utógyújtása van és 4500-nál letilt a motor. A sárga chek lámpa nem világít pedig jó az izzó. Kiolvastuk a hibát: vezérműtengely jeladó. Kicserélve. A lámpa nem világít de a hiba ugyan úgy fent áll. Más hiba pedig nem volt eltárolva. További ötlet esetleg? Korábban csinált olyat a verda, hogy alacsony fordulaton gyorsítottam volna de köhögött, prüszkölt, világított a chek lámpa. Ez tartott kb 20 mp-ig. Utána lámpa elaludt, viszont azon a napon már nem volt alapjáratom. Leginkább az idegesít, hogy megnőtt a fogyasztása. Meg persze, hogy beteg a táltos. Van valakinek bármilyen ötlete?

Sziasztok!

Nekem ugyanaz a problémám!Esetleg tud már valaki valami okosat,mert a szerelő motorvezérlés computert akar cseréltetni!?Lehet az a hibás ilyen tünetnél!!!???

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem ugyanaz a problémám!Esetleg tud már valaki valami okosat,mert a szerelő motorvezérlés computert akar cseréltetni!?Lehet az a hibás ilyen tünetnél!!!???

Bármi lehet. Még akár az is, hogy az ECU döglött. De a valószínűsége igen kicsi, stramp cuccról van szó.

Valószínűbbnek tartok valami kontakthibát, esetleg más halódó szenzorokat.

TECH2-re kell lógatni, egy olyan szakinál, aki ért is hozzá, és ő ki tudja majd bogarászni, hogy mi van.

Az autó elektromos rendszere eléggé informatív, pusztán a megfelelő szakember kell hozzá. Kérdezz körül, hogy a környékeden kit tudnak javasolni a cartársak...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Sziasztok! Tud nekem adni valaki egy MID kódot X20XEV motorhoz, angol nyelvre, metrikus mértékegységekkel 225/55 R16-os kerékhez?

Tudtommal csak a gumiméret, motor és váltó állítható kóddal.

Ezek otthon megvannak, du ránézek, ha addig más nem előz meg.

Amúgy az a 9,4-es fogyasztás hogy jön ki? Hajót vontatsz? :)

Nekem etanollal se megy 8-8,5 fölé (igaz, én papisan autózok :D )

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal csak a gumiméret, motor és váltó állítható kóddal.

Ezek otthon megvannak, du ránézek, ha addig más nem előz meg.

Amúgy az a 9,4-es fogyasztás hogy jön ki? Hajót vontatsz? :)

Nekem etanollal se megy 8-8,5 fölé (igaz, én papisan autózok :D )

nekem meg a 13akat ette...

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal csak a gumiméret, motor és váltó állítható kóddal.

Ezek otthon megvannak, du ránézek, ha addig más nem előz meg.

Amúgy az a 9,4-es fogyasztás hogy jön ki? Hajót vontatsz? :)

Nekem etanollal se megy 8-8,5 fölé (igaz, én papisan autózok :D )

Nem tudtam pontosan, hom mi kell hozzá, de akkor még ezek mellé manuális is.

A fogyi az még a Vekimé. Hegyes-völgyes területen lakom, de azt már most látom, az Omega nem fog ennyit enni.

Kódot egyébként hogy lehet beadni neki? Sem op-commal, sem egy bosch műszerrel nem találtuk. Csak tech2?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam pontosan, hom mi kell hozzá, de akkor még ezek mellé manuális is.

A fogyi az még a Vekimé. Hegyes-völgyes területen lakom, de azt már most látom, az Omega nem fog ennyit enni.

Kódot egyébként hogy lehet beadni neki? Sem op-commal, sem egy bosch műszerrel nem találtuk. Csak tech2?

Igen, tudtommal csak Tech2-vel.

Link to comment
Megosztás:

városi de nem araszolós. Na meg szétnyilt levegöcsövel-harmonika -és rossz höfokjeladóval.az orvosolt állapotot már nem tudtam tesztelni...

Jah, a rossz hőfokjeladó elég rossz hatással van a fogyasztásra. Főleg mivel hőfokjel nélkül valami -25 fok szerint járatja a motort, jócskán benzindús keverékkel.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam pontosan, hom mi kell hozzá, de akkor még ezek mellé manuális is.

A fogyi az még a Vekimé. Hegyes-völgyes területen lakom, de azt már most látom, az Omega nem fog ennyit enni.

Kódot egyébként hogy lehet beadni neki? Sem op-commal, sem egy bosch műszerrel nem találtuk. Csak tech2?

http://www.opel-infos.de/downloads/omega_b_display.pdf

Itt mazsolázd ki milyen motor, milyen évjárat, milyen váltó, milyen gumi.

Ha jól nézem 009 lesz.

Link to comment
Megosztás:

http://www.opel-infos.de/downloads/omega_b_display.pdf

Itt mazsolázd ki milyen motor, milyen évjárat, milyen váltó, milyen gumi.

Ha jól nézem 009 lesz.

Én is ezt találtam, de úgy rémlik a régiekben a nyelvet is lehetett állítani, akkor ezek szerint ebben nem... Bár akkor nem is tudom mit állítok, mert ugye a kódnak most is ennek kell lennie. :) Meg mi alapján volt a német német nyelvű, a spanyol spanyol stb...

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt találtam, de úgy rémlik a régiekben a nyelvet is lehetett állítani, akkor ezek szerint ebben nem... Bár akkor nem is tudom mit állítok, mert ugye a kódnak most is ennek kell lennie. :) Meg mi alapján volt a német német nyelvű, a spanyol spanyol stb...

Sztem a nyelv, meg a paraméterezése nem ugyanaz. Tech2-vel lehet sztem mindet probléma nélkül állítani.

Link to comment
Megosztás:

A tempomat topik miért van lezárva?

Szóval: skyrangr - ott azt írtad a computernek semmi köze hozzá, saját áramköre van, amibe nem szól bele semmi, ha kapja a jeleket, és ha nincs megszakító jel, akkor megy... Hát sajnos nem, legalábbis nálam. Régebbről úgy rémlik, hogy már olvastam, hogy a compiban engedélyezni kell, illetve "megmondani neki" hogy van, mert addig nem működik. Nekem a Vekimben volt tempomat, és mivel azt összetörték alattam, a vevő pedig alkatrésznek vitte, így kiemeltem belőle. Az omiban minden vezeték meg volt, csak becsavaroztam a léptetőmotor dobozát, felakasztottam a bowdent, meg beraktam az indexkart, és kuplungkapcsolót, és vártam a csodát... Ami nem történt meg. Persze a programozáshoz itt sem fértünk hozzá, de talán ha meglesz a security code, akkor menni fog.

Link to comment
Megosztás:

A tempomat topik miért van lezárva?

Szóval: skyrangr - ott azt írtad a computernek semmi köze hozzá, saját áramköre van, amibe nem szól bele semmi, ha kapja a jeleket, és ha nincs megszakító jel, akkor megy... Hát sajnos nem, legalábbis nálam. Régebbről úgy rémlik, hogy már olvastam, hogy a compiban engedélyezni kell, illetve "megmondani neki" hogy van, mert addig nem működik. Nekem a Vekimben volt tempomat, és mivel azt összetörték alattam, a vevő pedig alkatrésznek vitte, így kiemeltem belőle. Az omiban minden vezeték meg volt, csak becsavaroztam a léptetőmotor dobozát, felakasztottam a bowdent, meg beraktam az indexkart, és kuplungkapcsolót, és vártam a csodát... Ami nem történt meg. Persze a programozáshoz itt sem fértünk hozzá, de talán ha meglesz a security code, akkor menni fog.

én csak azt mondtam, ami a rajzon van. ha hazamegyek, megnézem még egyszer, meg felrakom a kapcsolását.

az alapján nincs semmi kapcsolat a BC-ECU-Tempomat egységek között, azon kívül, hogy mind a három 12V-ot kap.

Persze lehet hogy tévedek, du ránézek.

amúgy akkor B1 Omiról volt szó, nem tudom hogy a B2-nek különbözik-e a tempomat vezérlése...

Link to comment
Megosztás:

én csak azt mondtam, ami a rajzon van. ha hazamegyek, megnézem még egyszer, meg felrakom a kapcsolását.

az alapján nincs semmi kapcsolat a BC-ECU-Tempomat egységek között, azon kívül, hogy mind a három 12V-ot kap.

Persze lehet hogy tévedek, du ránézek.

amúgy akkor B1 Omiról volt szó, nem tudom hogy a B2-nek különbözik-e a tempomat vezérlése...

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Előre is köszi!

http://kepfeltoltes.hu/110803/tempomat1_ww...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110803/tempomat2_ww...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/110803/tempomat3_ww...ltoltes.hu_.jpg

Nekem ez van róla, ez alapján nem mókol semmit az ECU-val.

Van valami német rizsa is, az emlegeti a Tech1-et, de az szerintem csak a diagnosztikájára utal.

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal csak a gumiméret, motor és váltó állítható kóddal.

Ezek otthon megvannak, du ránézek, ha addig más nem előz meg.

Amúgy az a 9,4-es fogyasztás hogy jön ki? Hajót vontatsz? :)

Nekem etanollal se megy 8-8,5 fölé (igaz, én papisan autózok :D )

Átalakítóval, vagy simán alkoholozol?

Link to comment
Megosztás:

Átalakítóval, vagy simán alkoholozol?

Keverem, felesbe. Persze csak jóidő esetén, télen sima benzinüzem.

Átalakító is tervben van, csak még nem jutottam el odáig. Meg egyelőre nincs garázs ahol tudok bütykölni, utcán meg nem fogok tákolni.

Visszatérve a télre, meg az etanolra... Múlt héten északon dolgoztam, bérautóval járkáltam, egy Flexifuel Fjorddal. Reggelente durván rángatott a gép. Pedig hideg se volt, 15-17fok :)

Kíváncsi lennék, mit szól az ilyen vas egy igazi hideg, -20-30fokos reggelhez! :D

Ja, kérdeztem a kölcsönzős csókát, aszonta, hogy ja, ez normális az E85 miatt rángat 'hidegen', de téli tapasztalatai nincsenek.

Link to comment
Megosztás:

én csak azt mondtam, ami a rajzon van. ha hazamegyek, megnézem még egyszer, meg felrakom a kapcsolását.

az alapján nincs semmi kapcsolat a BC-ECU-Tempomat egységek között, azon kívül, hogy mind a három 12V-ot kap.

Persze lehet hogy tévedek, du ránézek.

amúgy akkor B1 Omiról volt szó, nem tudom hogy a B2-nek különbözik-e a tempomat vezérlése...

Dehogy tévedsz! Istenem, hogy valaki régi motoros létére ennyire lusta legyen keresni és visszaolvasni...

Link to comment
Megosztás:

A tempomat topik miért van lezárva?

Szóval: skyrangr - ott azt írtad a computernek semmi köze hozzá, saját áramköre van, amibe nem szól bele semmi, ha kapja a jeleket, és ha nincs megszakító jel, akkor megy... Hát sajnos nem, legalábbis nálam. Régebbről úgy rémlik, hogy már olvastam, hogy a compiban engedélyezni kell, illetve "megmondani neki" hogy van, mert addig nem működik. Nekem a Vekimben volt tempomat, és mivel azt összetörték alattam, a vevő pedig alkatrésznek vitte, így kiemeltem belőle. Az omiban minden vezeték meg volt, csak becsavaroztam a léptetőmotor dobozát, felakasztottam a bowdent, meg beraktam az indexkart, és kuplungkapcsolót, és vártam a csodát... Ami nem történt meg. Persze a programozáshoz itt sem fértünk hozzá, de talán ha meglesz a security code, akkor menni fog.

Én is utólag raktam be a tempomatot, de nem kellett semmit engedélyezni.

Azt hiszem egy biztosítékot kellet berakni, de nem biztos.

Link to comment
Megosztás:

Keverem, felesbe. Persze csak jóidő esetén, télen sima benzinüzem.

Átalakító is tervben van, csak még nem jutottam el odáig. Meg egyelőre nincs garázs ahol tudok bütykölni, utcán meg nem fogok tákolni.

Visszatérve a télre, meg az etanolra... Múlt héten északon dolgoztam, bérautóval járkáltam, egy Flexifuel Fjorddal. Reggelente durván rángatott a gép. Pedig hideg se volt, 15-17fok :)

Kíváncsi lennék, mit szól az ilyen vas egy igazi hideg, -20-30fokos reggelhez! :D

Ja, kérdeztem a kölcsönzős csókát, aszonta, hogy ja, ez normális az E85 miatt rángat 'hidegen', de téli tapasztalatai nincsenek.

Ugyanaz. Nekem volt benne -20-ban is. Nehezen indult és melegedésig rángatott...

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez van róla, ez alapján nem mókol semmit az ECU-val.

Van valami német rizsa is, az emlegeti a Tech1-et, de az szerintem csak a diagnosztikájára utal.

Terjed a sok legenda, de olvasni mindenki lusta. Elektromos gázpedál esetén kell/lehet engedélyeztetni a tempomatot. Nekem nem kellett, csak beraktam...

Link to comment
Megosztás:

Terjed a sok legenda, de olvasni mindenki lusta. Elektromos gázpedál esetén kell/lehet engedélyeztetni a tempomatot. Nekem nem kellett, csak beraktam...

Én is erre számítottam, mivel olvastam a tempomat topikot, de sajnos nem így lett...

Én is utólag raktam be a tempomatot, de nem kellett semmit engedélyezni.

Azt hiszem egy biztosítékot kellet berakni, de nem biztos.

Na, erre is gondoltam, de még nem volt időm utánanézni... Csillaggarázs nem sok mindent enged, arról nem is beszélve, hogy hülyének néznek ha az utcán szétborítom az autót...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.