Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kinek ajánlható ez a típus?


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 200
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Én meg már csak 30 felett veszek kocsit :)

erdekes igenyek. :) 25 meg 30 felett. en maradok az en korosztalyomnal. 1982-johetnek a kocsik. azert nalam ne legyen oregebb ;) a fordom 82-es gyartasu de 85-os forgalomba helyezesu , a manta meg 84-es asszem. :P pont tokeletes. velem egyutt fog oregedni. de amig en rancosodok addig o szepul :(

Link to comment
Megosztás:

Nincs mit átgondolni. Kívülről nézve is, és beülve is érzed, hogy nem egy tucatautó. Ha mennek, akkor jók. Ha nem mennek... Ezt a részt meg szerintem mindenki ismeri, aki öregecske autót hajt...

amikor nem mennek akkor rávesszük őket...

a régi mellé én azért bevállalnék egy újat...bár az enyém még fiatal a tiétekhez képest (22év )

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Ma ráértem egy kicsit olvasgatni és láttam milyen nagyon régen írtunk ide, pedig fontos topic :D az eltelt 2 évben egy pár haverom és barátném is akar mantát venni. nade milyen háttérrel? Mint amilyen az enyém volt.Autó 4 kerék 1 kormány....., de nekem autószerelő pasim volt. nekik nincs.Meg a srácok sem műszaki zsenik. Ti ajánlanátok full kezdő, ho autótudományos emberkéknek a mantát? én nem merem lebeszélni őket , mert egyik sem milliomos, hogy szervízbe vigye hetente, mert nem indul. Én már meglepődtem magamon is ,hogy néha kis kétségbeesés után, de be tudom indítani a verdákat, ha valami bajuk van. viszont sok barátom csak azt látja, hogy mindig működik, ha meg nem akkor csak újítok rajta éppen és azért van garázsban. ez a szép autó csábítja őket, csajozásra, pasizásra, miegymásra. Már régen csöves lennék, ha szerelőhöz kellett volna vinnem. Més sose volt szerelőnél mióta nálam van. Támogassam az ötletüket :D vagy ne :D ? juj nemtom

Link to comment
Megosztás:

Támogassam az ötletüket :D vagy ne :D ? juj nemtom

Szerintem az a legegyszerűbb, ha ezt, ahogy most leírtad szépen elmondod nekik is. Utána fognak tudni dönteni, hogy bevállalják ilyen áron is, vagy sem. Ha valaki beleszeret, akkor az ilyen hibák ellenére sem fogod tudni lebeszélni. :D

szerk.: egyszóval azt kell nekik mondani: "ha rám halgattok, azt csináltok, amit akartok!" :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az a legegyszerűbb, ha ezt, ahogy most leírtad szépen elmondod nekik is. Utána fognak tudni dönteni, hogy bevállalják ilyen áron is, vagy sem. Ha valaki beleszeret, akkor az ilyen hibák ellenére sem fogod tudni lebeszélni. :D

szerk.: egyszóval azt kell nekik mondani: "ha rám halgattok, azt csináltok, amit akartok!" :D

Szerintem van arra esély, hogy megveszik a verdát, majd gyor beleunnak és áron alul megvehetem tőlük :D de ne legyen így.

Link to comment
Megosztás:

sztem meg lehet találni az olcsó szerelőt is aki olyan áron dolgozik amit egy halandó is meg tud fizetni...és persze klubbozás...anélkül sehogyse lenne kabriom :D

na igen. annyiból jó, hogyha több manta vagy extra szép autó van a haveri körben, mert többen is tudunk talikra járni, és összehozza az embereket sűrűbben :D . jó egyedül autózni a városban, hogy mindenki megcsodálja a gépemet, de mindig megdobban a szívem amikor másik mantát látok. ez pedig ritkábban fordul elő velem, mint ahányszor átfestem a hajam színét.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.